Homelander sa zbláznil. Prvý pohľad na tretiu sériu krvavého The Boys odhaľuje dátum vydania!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Tretia séria The Boys s dátumom vydania

Tretia séria krvavého seriálu The Boys priletí na Amazon Prime Video 3. júna 2022. Prvý pohľad na očakávané pokračovanie bol odhalený vo fiktívnych správach Seven on 7 With Cameron Coleman. V ukážke vidíme Homelandera (Antony Starr) a Starlight (Erin Moriarty), ktorí pózujú fotografom. Úsmev najväčšieho hrdinu Spojených štátov jasne naznačuje, že Homelander zošalel.

Nové epizódy budú na streamovacej službe spoločnosti Amazon vychádzať každý piatok. Dobrou správou je, že v premiérový deň (3. júna) sa dočkáme hneď troch epizód naraz.

Okrem hereckých stálic sa môžeme tešiť aj na úplné nové postavy. Jensen Ackles známy zo Supernatural stvárni postavu menom Soldier Boy, ktorý bojoval ešte za čias druhej svetovej vojny. Ako Crimson Countess ho doplní herečka Laurie Holden, či Nick Wechsler v úlohe Blue Hawk.

The Boys
Zdroj: ew.com

O čom je seriál The Boys?

Seriál je adaptovaný z rovnakomennej komiksovej predlohy od tvorcov, ktorí sa postarali aj o komiksovú sériu Preacher. Robí si srandu z celého superhrdinského žánru a je presne tým osviežením, ktoré sme potrebovali pri dnešných filmoch od Marvel a DC.

V tomto svete sú hrdinovia dobrí len naoko, tvária sa pred svojimi fanúšikmi, médiami a vlastne celým svetom. Každý ich mediálny krok riadi spoločnosť Vought International, ktorej ide iba o slávu a peniaze. Reálnymi hrdinami v tomto príbehu sú “The Boys”, ktorí s nenávisťou voči hrdinom bojujú proti skorumpovanému systému.

Tiež sa neviete dočkať júnovej premiéry tretej série? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: polygon.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -