Tretia séria The Boys bola oficiálne potvrdená; pozrite si novú scénu z druhej série

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Minulý rok koncom júla nás služba Amazon Prime Video príjemne potešila seriálom, ktorý si robí srandu z celého superhrdinského žánru. The Boys je presne tým osviežením, ktoré sme potrebovali pri dnešných filmoch od Marvel a DC. Seriál je adaptovaný z rovnakomennej komiksovej predlohy od tvorcov, ktorí sa postarali aj o komiksovú sériu Preacher.

V tomto svete sú hrdinovia dobrí len naoko, tvária sa pred svojimi fanúšikmi, médiami a vlastne celým svetom. Každý ich mediálny krok riadi spoločnosť Vought International, ktorej ide iba o slávu a peniaze. Reálnymi hrdinami v tomto príbehu sú “The Boys”, ktorí s nenávisťou voči hrdinom bojujú proti skorumpovanému systému.

Prvá séria nám priniesla úžasný príbeh, ktorému nechýbal humor, poriadna dráma a zároveň litre krvi. Nuž, seriál si nijakým spôsobom neberie servítok pred ústa. Každopádne, tento príbeh skončil neuveriteľne otvorene, keďže sa nedokončila ani jedna dejová linka. Ale nemusíte sa báť, druhá séria nám už klope na dvere.

Tretia séria The Boys potvrdená

A ešte pred začiatkom druhej série bolo oficiálne potvrdené, že seriál predĺžili aj o tretiu sériu. Stalo sa tak na online akcii Comic-Con@Home, kde Amazon hostil svoj vlastný panel. Tvorcovia veria, že by produkcia mohla započať už začiatkom roka 2021, no kvôli celosvetovej pandémii koronavírusu zatiaľ nič nepotvrdili. Taktiež sa stále čaká na potvrdenie toho, či bude súčasťou tretej série aj herec Jeffrey Dean Morgan, známy napríklad zo seriálu The Walking Dead.

Tvorca seriálu Eric Kripke taktiež informoval o tom, že druhú sériu bude sprevádzať after-show s názvom Prime Rewind: Inside the Boys a moderovať ju bude Aisha Tyler. Dátum premiéry druhej série padol na 4. september 2020. Kripke ale prezradil, že sa v tento deň dočkáme len prvých troch častí. Ostatné epizódy budú totiž vychádzať na týždennej báze, takže ich neuvidíme všetky hneď v deň vydania.

Počas panelu sme sa dočkali aj úplne nového klipu z druhej série, ktorému nechýba krvavá šialenosť. The Deep v nej naháňa členov tímu The Boys na veľrybe, ktorú nakoniec prepichnú člnom.

Tretia séria The Boys potvrdená, druhá už je za rohom a my sa nevieme dočkať. Máte to podobne? Vaše názory nám nezabudnite napísať do komentárov!

Zdroj: screenrant.com, comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -