Dolores chce zabiť všetkých v novom, epicky vyzerajúcom traileri na tretiu sériu Westworld

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Najčítanejšie za 7 dní

Pokiaľ ste sa nedokázali prekúsať cez druhú sériu seriálu Westworld, tak teraz je ten správny čas na návrat do sveta simulácie a parkov. Miestami to bolo naozaj ťažké, druhá séria oproti tej prvej často strácala tempo a bolo veľmi jednoduché pri nej zaspať. Už o mesiac, 15. marca 2020 sa však dočkáme tretej série, ktorá zmení celý seriál úplne na nepoznanie.

Stanica HBO vydala epický oficiálny trailer, počas ktorého pozerania som mal celý čas husiu kožu. Tvorcovia Jonathan Nolan (brat režiséra Christophera Nolana) a jeho manželka Lisa Joy sa naozaj posnažili o to, aby ďalšia séria nenudila a eliminovala všetko zlé z tých predchádzajúcich.

Tretia séria Westworld
Zdroj: uihere.com, comicbox.eu

Tretia séria Westworld prišla s oficiálnym trailerom

Hlavným rozdielom je zasadenie, keďže sa z parkov presúvame priamo do nášho reálneho sveta. Ten je vyobrazený nádherným futuristickým spôsobom, pričom evokuje žáner cyberpunk a viditeľná je aj inšpirácia dielom Blade Runner. Tešiť sa tak môžeme na sci-fi príbeh, ktorý nám ukáže vojnu medzi ľuďmi a umelou inteligenciou.

Dolores (Evan Rachel Wood) sa totižto dostala do reálneho sveta a nemá problém s tým, aby všetkých zabila. Ako sama povedala na začiatku novej ukážky: „Bola som narodená do tohto sveta, a moje prvé spomienky naň sú bolesť.“ Dokonca si našla nových spojencov vrátane postavy herca Aarona Paula a samotného Muža v čiernom (Ed Harris).

https://youtu.be/pDJbFA32_QY

Tešiť sa tak môžeme na novú hlavnú postavu, ktorú si strihne Aaron Paul (Breaking BadNeed for Speed). Ďalšími novými tvárami budú Lena Waithe (Ready Player OneMaster of None), hráč NFL Marshawn Lynch alebo Vincent Cassel (Čierna labuť).

Z predchádzajúcich sérií sa vrátia Evan Rachel Wood ako Dolores, Thandie Newton ako Maeve, Ed Harris ako Muž v čiernom, Jeffrey Wright ako Bernard, Tessa Thompson ako Charlotte, Luke Hemsworth Stubbs či Talulah RileyRodrigo Santoro a Sir Anthony Hopkins.

Tak čo, dokázali ste dopozerať druhú sériu? Vaše názory nám napíšte do komentárov.

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -