Pozrite si štyri nové TV spoty ku filmu Doctor Strange!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Magické tv spoty ku nadchádzajúcemu filmu s veľkými očakávaniami

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=h-RPRbeker8]
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=jlEUwYg6bUk]

Doctor Strange už svoju premiéru v Číne zažil, ale nám, zvyšku sveta ostáva ešte vyše týždňa, kým si nového hrdinu MCU konečne pozrieme na plátne. Hype určite neklesá. Skoré recenzie sú zväčša pozitívne. Ak si ale na štýle filmov Marvel nepotrpíte, jediné, na čo sa môžete tešiť, sú nádherné vizuálne efekty.

Jedným znepokojujúcim faktom je, aká veľká časť filmu už je viditeľná na internete prostredníctvom rôznych spotov a trailerov. Ak ste teda typ človeka, ktorý si chce film vychutnať bez akýchkoľvek spoilerov, musí pre vás byť ťažké sa tomu vyhýbať. Jeden by mohol povedať, že z toho, čo je dostupné na internete, by sa už dal poskladať takmer celý film. Sme preto veľmi zvedaví, čo má ešte film pre nás prichystané.

Pre tých z vás, ktorí nebojácne kráčajú smerom ku spoilerom tu pre vás máme štyri nové tv spoty ku filmu Doctor Strange. Spoty s názvami „Choice“, „Become the Hero“, „I’m Ready“ a „World“ nám poskytol portál ComicBook. To už činí celkom 30 rôžnych tv spotov, ktoré Marvel v televízii odvysielal. Okrem opakovania tých istých scén sme sa dozvedeli aj zopár noviniek.
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=ILlAMYiH4-w]
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=wX9I-m2eqW0]

Najšokojúcejší detail sa nachádze v spote „Become the Hero“, čiže číslo 28. V ňom vidíme Kaeciliusa zničiť Sanctum Sanctorum Strangea explozívnou guľou energie. Z toho, čo sme zatiaľ videli, bude domov Doctora Strange ku konci filmu pravdepodobne opravený mágiou. Aj tak sa ale jedná o dôležitú scénu. Zaujal nás tiež výrok The Ancient One. Zmienila sa o Avengers a trvala na tom, že Strange bude bojovať bitky, ktoré oni nemôžu. Je to skvelý ťah, ktorý divákovi ihneď napovie, v čom je Strange od ostatných hrdinov rozdielny.

Doctor Strange si pozriete už 3. októbra 2016. My sa na film mrkneme už o niečo skôr, aby sme vám čo najskôr mohli priniesť recenziu.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -