Táto vymazaná scéna z filmu Harry Potter a Ohnivá čaša vás určite prekvapí a pobaví

Nenechajte si ujsť

Daniela Hochvartová
Daniela Hochvartová
Volám sa Daniela, mám 24 rokov a vo svojom voľnom čase rada pozerám filmy, seriály a čítam knihy. Mojím najobľúbenejším žánrom je fantasy.

Vymazaná scéna z filmu Harry Potter a Ohnivá čaša

Možno máte pocit, že už sa nenájde žiadna vec, ktorú by ste o Harrym Potterovi nevedeli. Priznajte si, existuje film, ktorý by ste pozerali stále dookola tak často, ako príbehy tohto slávneho čarodejníka? Avšak, existuje vymazaná scéna z filmu Harry Potter a Ohnivá čaša, o ktorej ste možno nikdy ani len nepočuli!

To, čo je na tejto scéne také nečakané je, že sa vo filme objavila z ničoho nič. Ako keby tam bola po celý čas. Fanúšikov kníh to možno až tak neprekvapí, pretože táto scéna je súčasťou knihy. My sme ale neboli pripravení vidieť to aj vo filmoch.

O akú scénu ide?

Harry Potter a Ohnivá čaša je film, ktorý nám predstavuje ďalšie dve čarodejnícke školy – Durmstrangská akadémia a Beauxbatons. Možno si pamätáte na časť vo filme, ktorá sa odohrávala vo Veľkej sieni, kde nám boli tieto školy spolu s ich študentmi a riaditeľmi ukázané.

Beuxbatoms
Zdroj: harrypotter.fandom.com

Sú to dva legendárne vstupy, kde sme mali možnosť vidieť charakteristické črty týchto škôl. Presne po tejto časti filmu, sa objavuje vymazaná scéna, ktorá ukazuje študentov z Rokfortu. Video s touto scénou bolo zverejnené na TikToku a stalo sa natoľko populárne, že za kratučký čas malo video viac ako 400 000 vzhliadnutí.

Ľudia sa okamžite pustili do komentovania s tým, že to nikdy predtým nevideli. A my len môžeme povedať to, že sme na tom rovnako. Je to určite zaujímavá a zábavná scéna, veď posúďte sami:

Áno, je to tak. Toto video ukazuje, ako žiaci Rokfortu spievajú ich školskú pesničku s názvom Hoggy Warty Hogwarts. Dumbledore ako dirigent, je niečo, čo sme neverili, že niekedy uvidíme. Za zmienku určite stoja aj pohľady žiakov z ostatných škôl.

Durmstrang
Zdroj: pinterest.com

Durmstrangská akadémia pôsobí ako škola plná sily, čo nám ukázali aj vďaka ich ohnivej šou a Beauxbatons ako nežné dievčatá, ktoré určite ohúria každého. Žiaci Rokfortu zaspievali ich školskú pieseň, ktorá by sa mala rovnať tomu, ako sa ukázali ostatné školy. Určite sa teda nečudujeme, prečo bola táto scéna pôvodne vymazaná.

Ak ste túto časť filmu ešte predtým nevideli, možno je najvyšší čas na maratón Harryho Pottera. Pravdepodobne si uvedomíte, že existuje o mnoho viac scén, ktoré si vôbec nepamätáte, a ktoré vás vo filmoch prekvapia.

Zaskočila vás táto vymazaná scéna z filmu Harry Potter, alebo ste o nej už predtým vedeli? Dajte nám vedieť v komentároch!

Zdroj: unilad.co.uk

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -