Fanúšikovia TWENTY ONE PILOTS, pripravte sa! Naozaj si už zajtra vypočujeme NOVÝ ALBUM?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Obľúbená kapela Twenty One Pilots je americké hudobné duo, ktoré vzniklo v roku 2009. Po vydaní svojho debutového albumu dvojica zbierala ocenenia a postupne si ju začala obľubovať široká verejnosť. V roku 2015 prišiel najväčší prelom, kedy vydali album Blurryface, ktorý ich vystrelil na vrchol medzi najobľúbenejších skladateľov súčasnosti. Na údiv fanúšikov si však duo zobralo dovolenku a na dobu neurčitú prestala kapela Twenty One Pilots oznamovať novú hudbu. Tým z vás, ktorí netrpezlivo čakajú, dnes prinášame skvelé správy. Ich pauza je pravdepodobne u konca a nových piesní by sme sa mohli dočkať už tak skoro, ako zajtra (7. júla)!

twenty one pilots
Zdroj: upsetmagazine.com

Twenty One Pilots prekvapujú

Už v máji tí najväčší fanúšikovia dali dokopy komplikovanú teóriu, podľa ktorej by sa nová hudba mola objaviť 6. alebo 7. júla. Ako sa tento týždeň ukázalo, nakoniec naozaj nejde iba o náhodu, ale skutočnosť!

Pred pár dňami mysteriózne duo vydali krátky šumivý 8-sekundový klip, na ktorom stálo: „_ _ n_ot_myo_nly_fri_en d“. Odkaz obsahuje 7 čiarok, čo podľa fanúšikov ukazuje na 7-dní vzdialený dátum od vydania klipu. To by vychádzalo presne na 6. júla. To však ešte ani zďaleka nie je všetko, keďže internet zavalili aj omnoho jasnejšie a jednoznačnejšie informácie!

Všetko poukazuje na zajtrajší dátum!

Len pred chvíľou sa na oficiálnej stránke skupiny objavili nové príspevky, ktoré po pár hodinách zmizli. Krátko na to už ani len nebolo možné daný web načítať, o čom sa môžete presvedčiť sami tým, že kliknete na tento link.

Predmetom nových príspevkov bol tajomný dopis od niekoho, kto je nižšie podpísaný ako Clancy. V ňom sa píše: „(Oni) Spia. Noc síce meškala, no teraz už sme takmer pripravení. Študovali sme pozorujúcich a teraz už vieme, že bez povšimnutia okolo nich neprejdeme.“ Kryptická správa pokračuje tým, že poukazuje na zajtrajší dátum: „Od posledného zhromaždenia ubehol rok, a zajtrajšia Annual Assemblage of Glorified bude to najväčšie predstavenie, aké kedy toto betónové mesto zažilo.“

twenty one pilots
Zdroj: youtube.com

‚Annual Assemblage of Glorified‘ je udalosť, ktorá sa koná už zajtra. Znamená to, že dvojica na nej ohlási novú hudbu, alebo ju rovno vydá? Druhý príspevok obsahoval rozmazanú čierno-bielu fotku nejakého kopca. Jeden z fanúšikov taktiež poukázal na biele bodky v ľavom dolnom rohu na prvom príspevku. To by podľa niekoho mohlo znamenať, že nová pieseň vyjde už o dvanástej v noci, čiže na prelome medzi 6. a 7. júlom. Taktiež by to mohlo predstavovať 12 piesní na novom albume, čo by bolo naozaj pekné prekvapenie. Tak či onak však budeme veľmi spokojní.

Čo vravíte na rôzne informácie, ktoré všetky ukazujú na zajtrajší dátum? Myslíte si, že naozaj si už o chvíľu vypočujeme novú hudbu Twenty One Pilots? To, či sa tešíte, nám dajte vedieť v komentároch!

ZDROJtwitter

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -