Ostatné

Sexy dievčatá, úchyláci či napumpované beštie – Zrebny & Frlajs nám v novom videu ukázali všetky typy ľudí, ktorých môžete stretnúť vo fitku!

Typy ľudí, ktorých môžete stretnúť vo fitku

Dbanie na zdravý životný štýl a udržovanie (či vylepšovanie) si postavy nikdy nebolo tak populárne, ako teraz. Mnohí ľudia, dosť možno aj vy, sa tak rozhodlo začať s cvičením doma – no po čase sme zistili, že nám to jednoducho nestačí. Preto sme si s kamošmi vybavili permanentky do fitka. Samozrejme, množstvo strojov na cvičenie je výhodou.

Ak však chodíte do fitness centra, určite ste si už všimli, že cvičiť chodieva aj mnoho zvláštnych a špecifických ľudí. Nech už ide o sypačov, lenivcov, čo si len prišli spraviť fotku na instagram alebo naozajstných makačov, všetky typy ľudí, ktorých môžete stretnúť vo fitku, nám v novom videu zhrnulo populárne youtuberské duo Zrebný & Frlajs. A že sme sa nasmiali!

Nový príspevok ku sérii “Typy ľudí” si pozrite tu:

YouTube je bezpochyby jednou z najrýchlejšie rastúcich platforiem na zdieľanie takmer ľubovoľného obsahu. Aj preto na tejto stránke našli mnohí tvorcovia svoj domov. Youtuberom totižto len málokedy niekto diktuje, čo a ako majú robiť – na tejto myšlienke je predsa len toto povolanie založené. To dovolilo mnohým, prevažne mladým talentovaným ľuďom, ukázať sa širokej verejnosti a presláviť sa aj bez toho, aby ich niekto umelou cestou vtiahol do slovenského šoubiznisu.

typy ľudí, ktorých môžete stretnúť vo fitku zrebny frlajs

Zdroj: youtube.com

Populárnou dvojicou, ktorá sa stala známou vďaka svojmu humoru, sú Matej Zrebný a Lukáš Frlajs. Ich videá však ponúkajú nielen vtipy, ale aj zábavnú kritiku istých typov ľudí. Najnovšie nám dvojica tentokrát predstavila video z prostredia fitka, kde sa ukázalo naozaj množstvo ľudí. Všelijaké “indivíduá,” ktoré môžete pri cvičení stretnúť, stvárnili napríklad aj členka IFBB Olívia PohankováMichal Ferenc, Marta Kunáková a ďalší.

Na najnovšom videu je vidieť, že youtuberi sa naozaj snažia a kvalita ich produkcie stále stúpa. Zasmiali ste sa? S ktorým typom človeka vo fitku ste sa stotožnili vy?

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  OFFOstatné

  Microsoft predstavil novú konzolu Xbox Series X. Kedy si výkonné monštrum kúpime?

  Ostatné

  Ako dopadol Viedenský Comic Con 2019 a kedy organizátori chystajú ďalšie podujatie?

  OFFOstatné

  Skvelá zľava na konzolu PlayStation 4 a hry trvá už len pár dní

  OFFOstatné

  Veľký výpredaj: Získajte takmer 30 % zľavu na PlayStation 4 počas Black Friday

  Pridaj komentár