Tyrese Gibson sa nevráti pre Rýchlo a Zbesilo 9, ak si v ňom zahrá aj The Rock! Čo spôsobilo ostrý konflikt hercov?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Slovná vojna hercov-kolegov a dávnych priateľov sa opäť vyhrotila. Najnovšie svetu pomocou sociálnych médií Tyrese Gibson oznámil, že ak si v pripravovanom Rýchlo a Zbesilo 9 zahrá aj Dwayne „The Rock“ Johnson, tak s predstaviteľom Romana Piercea počítať nemáme. Všetko sa to pritom začalo už relatívne dávno. Do pohybu sa hádka dala potom, ako Tyrese cez internet The Rocka verejne poprosil o to, nech od štúdia neprijme ponuku spin-off filmu s jeho postavou. Aj napriek hercovej snahe však bola sólovka Hobbsa onedlho oznámená. To malo za následok, že pripravované pokračovanie Rýchlo a Zbesilo 9 bolo posunuté o rok, až na apríl 2020.

Koniec hádky je v nedohľadne; Zdroj: entertainment.inquirer.net

Odvtedy už Gibson kolegu The Rocka za jeho rozhodnutie vyzval mnohokrát. Svojho kamaráta už aj stihol nazvať sebcom. Gibsona situácia rozhnevala o toľko viac vďaka faktu, že on už spin-off film vraj odmietol „pre dobro ostatných,“ aby sa nové diely hlavnej série nemuseli odkladať. Podľa jeho slov by sa ako herecké obsadenie mali správať ako jedna rodina. Vďaka tomu zo strany The Rocka pociťuje nepríjemnú zradu. Celú situáciu sa už neúspešne snažil schladiť Vin Diesel, ktorý prehlásil, že „za odloženie pripravovanej deviatej kapitoly nemôže nikto z nich.“ Gibson sa však zdanlivo v najbližšej dobe celkom určite nechystá upokojiť.

Kauza Rýchlo a Zbesilo 9

Herec sa najnovšie obrátil na svoj Instagram, kde všetkým oznámil mrzutú novinku. Ak sa vraj The Rock objaví v Rýchlo a Zbesilo 9, s Gibsonom počítať nemáme. To by bola samozrejme škoda, keďže jeho Roman Pierce je medzi fanúšikmi veľmi obľúbený, pričom nás často rozosmeje. No aj keď je herec do filmovej série zamilovaný, situácia s The Rockom ho rozhnevala tak veľmi, že je ochotný ju opustiť. Toto je jeho kompletné prehlásenie:

Čo si o hádke týchto dvoch hviezd myslíte vy? Veríte, že prehlásenie Gibsona je pravdivé? My len dúfame, že situácia sa čoskoro upokojí, pretože fanúšikovia chcú v novom Rýchlo a Zbesilo 9, ktorého sa dočkáme v apríli roku 2020, vidieť obidve postavy. 

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -