Filmy

Tyrese Gibson sa nevráti pre Rýchlo a Zbesilo 9, ak si v ňom zahrá aj The Rock! Čo spôsobilo ostrý konflikt hercov?

Slovná vojna hercov-kolegov a dávnych priateľov sa opäť vyhrotila. Najnovšie svetu pomocou sociálnych médií Tyrese Gibson oznámil, že ak si v pripravovanom Rýchlo a Zbesilo 9 zahrá aj Dwayne “The Rock” Johnson, tak s predstaviteľom Romana Piercea počítať nemáme. Všetko sa to pritom začalo už relatívne dávno. Do pohybu sa hádka dala potom, ako Tyrese cez internet The Rocka verejne poprosil o to, nech od štúdia neprijme ponuku spin-off filmu s jeho postavou. Aj napriek hercovej snahe však bola sólovka Hobbsa onedlho oznámená. To malo za následok, že pripravované pokračovanie Rýchlo a Zbesilo 9 bolo posunuté o rok, až na apríl 2020.

rýchlo a zbesilo 9 the rock tyrese gibson

Koniec hádky je v nedohľadne; Zdroj: entertainment.inquirer.net

Odvtedy už Gibson kolegu The Rocka za jeho rozhodnutie vyzval mnohokrát. Svojho kamaráta už aj stihol nazvať sebcom. Gibsona situácia rozhnevala o toľko viac vďaka faktu, že on už spin-off film vraj odmietol “pre dobro ostatných,” aby sa nové diely hlavnej série nemuseli odkladať. Podľa jeho slov by sa ako herecké obsadenie mali správať ako jedna rodina. Vďaka tomu zo strany The Rocka pociťuje nepríjemnú zradu. Celú situáciu sa už neúspešne snažil schladiť Vin Diesel, ktorý prehlásil, že “za odloženie pripravovanej deviatej kapitoly nemôže nikto z nich.” Gibson sa však zdanlivo v najbližšej dobe celkom určite nechystá upokojiť.

Kauza Rýchlo a Zbesilo 9

Herec sa najnovšie obrátil na svoj Instagram, kde všetkým oznámil mrzutú novinku. Ak sa vraj The Rock objaví v Rýchlo a Zbesilo 9, s Gibsonom počítať nemáme. To by bola samozrejme škoda, keďže jeho Roman Pierce je medzi fanúšikmi veľmi obľúbený, pričom nás často rozosmeje. No aj keď je herec do filmovej série zamilovaný, situácia s The Rockom ho rozhnevala tak veľmi, že je ochotný ju opustiť. Toto je jeho kompletné prehlásenie:

Čo si o hádke týchto dvoch hviezd myslíte vy? Veríte, že prehlásenie Gibsona je pravdivé? My len dúfame, že situácia sa čoskoro upokojí, pretože fanúšikovia chcú v novom Rýchlo a Zbesilo 9, ktorého sa dočkáme v apríli roku 2020, vidieť obidve postavy. 

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  Pridaj komentár