Brad Pitt letí ku hviezdam či fantasy seriál nakrúcaný v Čechách? – Týždeň vo filme #23

Nenechajte si ujsť

Týždeň vo filme #23

Sylvester Stallone ako T-800?

DeepFake technológia je opäť úžasná. Niekoho napadlo napasovať Stalloneho tvár do traileru na Terminator 2. Fanúšikovia musia šalieť blahom. A ešte k tomu je trailer po technickej stránke skoro dokonalý. Dávam tomu týždeň a bude aj Arnold ako Rambo!

Sekta, ktorá má obľubu v jedovatých hadoch?

Takto krásne jednou vetou by sme dokázali zhrnúť obsah k filmu Them That Follow. Dodáme ešte skvelých hercov ako Olivia Colman, Alice Englert, či Walton Goggins a skvelé ohlasy z filmového festivalu Sundance. Tak uhryzne ju, alebo nie?

Ženy v behu po americky?

Nedávno sme mali v kinách úspešnú českú bežeckú komédiu a v tom sa objaví trailer aj na film Brittany Runs a Marathon. V ňom sa jedna bacuľka rozhodne schudnúť. A keďže nechce vyhadzovať peniaze za posilňovne, rozhodne sa začať behať. To bude potu!

Fantasy/hororový seriál nakrúcaný aj v Čechách?

Štúdio Amazon nakrútilo svoj TV seriál Carnival Row s veľmi zaujímavým príbehom práve na zámkoch Sychrov, Frýdlant a na vlakovej stanici v Liberci. V ňom sa sériový vrah živí mystickými stvoreniami v temnom, futuristickom a viktoriánskom meste. Hlavným podozrivým z vrážd sa v tomto prípade stane sám detektív (Orlando Bloom) a pomáhať mu bude víla s tvárou Cary Delevingne.

Brad Pitt letí ku hviezdam?

Dlho odkladaný film konečne prichádza do kín. Môžu za to hlavne nedorobené CGI efekty, ktorých bude vo filme viac ako dosť. Brad Pitt si zahrá ľahko autistického vesmírneho inžiniera Roya, ktorého otec zmizol pred 20-timi rokmi na jednosmernej ceste k Neptúnu. Cieľ jeho misie bolo nájsť známky mimozemského života. Podarilo sa mu to?

Nikdy si neadoptujte dieťa z vojnovej krajiny!

Manželský pár vo filme Luce je nútený prehodnotiť zidealizovaný obraz svojho syna. Toho si adoptovali z krajiny, v ktorej stále prebieha vojna. Na tom by nebolo nič zlé. Avšak v jednej zo svojich prác totiž tvrdí, že násilie je pre poriadok v dnešnej dobe potrebné. Mrazivé!

https://www.youtube.com/watch?v=9zLs9J4kHRs

Superhrdinovia na dôchodku?

Skutoční superhrdinovia sa s vekom „občas“ zlepšujú. Tom Berenger a Beau Bridges hrajú v komédii Supervised seniorských superhrdinov, ktorí trávia svoje posledné roky v opatrovateľskom dome v Írsku. Ray (Berenger) jedného dňa zistí, že sa okolo nich deje niečo nekalé. Preto znova založí svoj starý tím, ktorého úlohou bude dožiť sa konca ich poslednej misie!

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Tak čo, na ktorý z týchto titulov sa tešíte najviac? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -