Seriálová verzia Rallye smrti či vznik porna v Japonsku? – Týždeň vo filme #24

Nenechajte si ujsť

Týždeň vo filme #24

Jon Snow Wick?

Doslova vražedný mix Jona Snowa a Johna Wicka? Už pri čítaní to znie šialene, a ešte šialenejšie to vyzerá naozaj. Chlapci z YouTube kanálu Corridor majú od začiatku poriadne šialené nápady, no aj skills to nakrútiť. 3, 2, 1 a krv môže začať striekať!

Krstný otec z Harlemu?

Odkedy herec Forest Whitaker schudol, dostáva o to lepšie a zaujímavejšie herecké úlohy. Najnovšie sa objaví v seriáli Godfather of Harlem ako gangster s menom Bumpy Johnson. Ten si začína v 60. rokoch podmaňovať celý Harlem.

Zaujímavosťou je, že seriál je TV prequel k filmu z roku 2007, American Gangster. Ten sa sústredil na kriminálny život Franka Lucasa (Denzel Washington).

Netflix a ich Vyvolený?

Traja lekári sú odhodlaní priniesť vakcínu proti vírusu Zika na vzdialený Pantanal. Na svojej ceste sa však stretnú s liečiteľom a jeho sektou. Tí ich vťahujú hlbšie do tajomstiev ich kultu, a to bude mať pre všetkých fatálne následky. Produkuje Netflix a premiéra filmu je stanovená na 28. jún.

Nahý režisér?

A ešte raz tu máme Netflix. Vo filme The Naked Director sa podrobnejšie pozrieme nielen na Pinku (japonský softcore sub-žáner), ale hlavne na najplodnejšieho režiséra, Muranishi Toru, počas rozkvetu tohto erotického žánru. Nahotinky si môžeme pozrieť od 8. augusta.

Seriálová verzia Death Race?

Filmy u nás známe ako Rallye smrti boli v našich kinách asi dve, a ďalšie dve šli rovno na DVD. A Briti si povedali, čo tak si z toho spraviť rovno seriál? Nazvali ho Curfew a budeme v ňom sledovať vodičov z celého sveta pri nočnom ilegálnom závode. A áno, bude sa v ňom húfne umierať.

Neviditeľná Megan Fox?

Popravde, Megan som poriadne v traileri ani nevidel, ale nejako už musia film Above The Shadows predať. Neviditeľnou pre všetkých naokolo sa stane úplne iná baba (Olivia Thirlby). Neviditeľnosť nie je vždy výhra, hlavne ak o vás nikto nevie. A zrazu ju niekto uvidí. Áno, bude to sexy chlap. Toľko ku originalite.

Vraždiaci maskoti?

Štúdio SyFy, ktoré má na svedomí podivnosť s názvom Sharkanado, sa najnovšie zameralo na obľúbenú detskú TV show zo 60. rokov. Vo filme Banana Splits tak uvidíme milovaných maskotov s vražednými chúťkami. Popravde túto show nepoznám, no v USA vyvolal nový film poriadnu kontroverziu. Prečo asi?

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Tak čo, na ktorý z týchto titulov sa tešíte najviac? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -