Falcon to skúša na Netflixe a LaBeouf dostáva kvalitu? – Týždeň vo filme #25

Nenechajte si ujsť

Týždeň vo filme #25

LaBeouf konečne v dobrom filme?

Vo filme The Peanut Butter Falcon sledujeme príbeh mladého muža s Downovým syndrómom – Zaka (Zack Gottsagen) – ktorý zdrhne z domova, aby si splnil sen a stal sa profesionálnym wrestlerom. Na svojej ceste pripomínajúcej moderný svet Marka Twaina stretne utečenca pred zákonom – Tylera (Shia LaBeouf) – ktorý sa mu stane trénerom a spojencom. Trailer vyzerá naozaj úžasne a Shia opäť hrá ako o život. Hádam sa mu konečne podarí dostať z tieňa Transformerov.

Bad Trip – Jeden veľký filmový prank!

Samotní tvorcovia tohto polo filmu, polo dokumentu tvrdia: Reálni herci prankujú reálnych ľudí. Podobných nápadov sme tu mali už dosť (JackAss, Bad Grandpa), avšak s takouto filmovou podobou ešte nie. Ak sa film dostane aj do slovenských kín, určite v ňom chcem byť tiež!

https://www.youtube.com/watch?v=Ue3XdtKEaqI

Falcon to skúša na Netflixe?

Dvaja herci z Avengerov, Anthony Mackie (Falcon) a Frank Grillo (Brock Rumlow/Crossbones), nakrútili pre Netflix drsný akčný thriller s názvom Point Blank, v ktorom sa spoločne musia postaviť nielen proti nebezpečným gangom, ale aj skorumpovaným policajtom. Na Netflixe od 12. júla.

Takúto svadbu nechcete zažiť!

Vo filme Ready or Not sledujeme mladú nevestu (Samara Weaving) a jej drsné zoznámenie s manželovou (Mark O’Brien) bohatou a excentrickou rodinou (Adam Brody, Henry Czerny, Andie MacDowell). Je u nich dodržiavaná pradávna tradícia, ktorá sa zmení na smrtiacu hru a všetci budú musieť bojovať o svoje prežitie. 

Balkan Line – Najlepší vojnový film z Ruska?

NATO bombardovalo Belehrad v marci 1999. V júni srbská armáda opúšťa Kosovo a niektorí muslimovia si myslia, že môžu kradnúť, vraždiť a znásilňovať. Proti tomu sú piati ruskí vojaci, ktorí sa rozhodnú oslobodiť od takýchto banditov Kosovské letisko a prežiť to do chvíle, kedy príde pomoc. Áno, film má doslova bombastické vojnové scény, ktoré ako keby nakrútil sám Michael Bay. Odporúčam!

Coma – Vizuálna pecka z Ruska?

Tak tento trailer mi doslova vyrazil dych! Po tajomnej a strašnej nehode sa mladý talentovaný architekt ocitne vo veľmi podivnom svete, len čiastočne pripomínajúcom realitu. Svet, ktorý je založený na spomienkach ľudí, ktorí sú v hlbokej kóme. Ľudská pamäť je roztrieštená, chaotická a premenlivá. Hlavný hrdina musí pochopiť zákony tohto priestoru, bojovať o život a lásku a konečne nájsť východ do reálneho sveta.

The Battle of Fengwudong

Dlho som vám tu nešupol niečo z mojej milovanej Ázie. Tentokrát si dáme niečo kórejské. Vojnový film podľa skutočnej udalosti sleduje príbeh nezávislej armády, ktorá bojovala štyri dni v bitke pri Fengwudongu. Veľmi ma pritom teší nakrúcanie v skutočných reáliách s čo najmenej digi bordelom.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Tak čo, na ktorý z týchto titulov sa tešíte najviac? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -