Druhá séria Mindhunter či vojnový film od režiséra Jamesa Bonda – Týždeň vo filme #31

Nenechajte si ujsť

Týždeň vo filme #31

Enter the Anime – 5. august (Netflix)

Neflix sa tento rok teda poriadne snaží. Dobre vie, že sa už k ničomu animovanému od Disney nedostane, tak aj preto si buduje databázu, ako aj vytvára vlastné originálne anime

A ak neviete kde a s čím začať, Netflix nakrútil o fenoméne s názvom anime dokument. Pozrieme sa v ňom nielen na jeho históriu, kreatívne procesy, ale aj na to NAJ, čo vo svete anime môžeme vidieť.

https://www.youtube.com/watch?v=tU8RZ8tN2d0

Strelené šestorčatá? (Netflix)

Marlona Wayansa poznáme hlavne zo strelených paródii ako Scary Movie, Pidihajzlík, Niekto to rád hip-hop (Áno, to je názov filmu), Pár nenormálnych aktivít či Päťdesiat odtieňov čiernej.

Tentokrát si zahrá až šesť poriadne šibnutých postáv (aj ženských), keďže zistí, že je zo šestorčiať… V USA tento takzvaný záchodový humor stále milujú, a vďaka Netflixu ho uvidia všade.

Hyperdrive – (Netflix)

Netflix postavil najťažšiu pretekársku dráhu na svete, po ktorej sa budú preháňať tí najlepší pretekári. A keďže sa jedná o turnaj, budú si môcť podľa seba a požiadaviek trate vytuningovať svoje autá. Čaká nás teda zaujímavý pohľad nielen na turnaj, ale aj samotný život pretekárov.

Mindhunter – 2. séria (Netflix)

David Fincher je jedným z najzaujímavejších režisérov súčastnosti. Dodnes nenakrútil žiaden blockbuster len preto, aby mohol mať kreatívnu kontrolu nad svojimi projektmi.

V prvej sérii o love sériových vrahov predviedol svoju genialitu pre detail aj na malej obrazovke. Doslova nám seriálom vyrazil dych a dychtivo sme očakávali druhú sériu. Pikoškou je, že vraha Charlesa Mansona si zahral Damon Herriman, ktorý si toho istého vraha zahral aj v novej tarantinovke Vtedy v Hollywoode

Green Frontier (Netflix)

Ako tak po sebe čítam, mohol som to rovno celé nazvať Netflix Edícia. Ale ideme ďalej. V kriminálke Green Frontier sa pozrieme hlboko do amazonského pralesa.

Detektívka Helena musí vyriešiť prípad bizarných vrážd a vyzerá to tak, že samotné vraždy nebudú to najbizarnejšie na prípade…

1917 – režisér Bonda si nakrútil vlastný Dunkirk

Sam Mendes si dal po Bondovi dlhšiu pauzu a už vieme prečo. Dôkladne sa pripravoval na svoj nový vojnový film, ktorý bude z väčšej časti nakrútený na jeden záber.

V ňom je dvom mladým britským vojakom počas prvej svetovej vojny daná nesplniteľná misia. Majú doručiť správu hlboko do nepriateľského územia, ktorá ma zastaviť ich vlastných mužov pred smrtiacou pascou. A pôjde o veľa, keďže jeden z vojakov (doručovateľov) má na prednej línii svojho brata. Tik, tak, tik…

Little Monsters – škôlkári verzus zombie?

V tomto krvavom a zároveň vtipnom horore sa pozrieme na zombie apokalypsu z inej stránky. Z tej detskej.

Pani učiteľka sa pokúsi so škôlkármi nielen prežiť, ale aj o to, aby deťom zombíci nespravili traumu na celý život. Ja by som sa na ne teda asi…

The Hunt – krvavá poľovačka od Blumhousu?

Obyčajní ľudia sa prebudia a niekto na nich poľuje. Podobných zápletiek sme tu mali viac ako dosť. Avšak štúdio Blumhouse dokazuje každým svojím filmom, že v hororovom žánri to vie a nemá konkurenciu.

https://www.youtube.com/watch?v=1lqCjai8LDo

Zdroj: joblo.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -