TraileryVýber šéfredaktora

Druhá séria Mindhunter či vojnový film od režiséra Jamesa Bonda – Týždeň vo filme #31

Týždeň vo filme #31

Enter the Anime – 5. august (Netflix)

Neflix sa tento rok teda poriadne snaží. Dobre vie, že sa už k ničomu animovanému od Disney nedostane, tak aj preto si buduje databázu, ako aj vytvára vlastné originálne anime

A ak neviete kde a s čím začať, Netflix nakrútil o fenoméne s názvom anime dokument. Pozrieme sa v ňom nielen na jeho históriu, kreatívne procesy, ale aj na to NAJ, čo vo svete anime môžeme vidieť.

Strelené šestorčatá? (Netflix)

Marlona Wayansa poznáme hlavne zo strelených paródii ako Scary Movie, Pidihajzlík, Niekto to rád hip-hop (Áno, to je názov filmu), Pár nenormálnych aktivít či Päťdesiat odtieňov čiernej.

Tentokrát si zahrá až šesť poriadne šibnutých postáv (aj ženských), keďže zistí, že je zo šestorčiať… V USA tento takzvaný záchodový humor stále milujú, a vďaka Netflixu ho uvidia všade.

Hyperdrive – (Netflix)

Netflix postavil najťažšiu pretekársku dráhu na svete, po ktorej sa budú preháňať tí najlepší pretekári. A keďže sa jedná o turnaj, budú si môcť podľa seba a požiadaviek trate vytuningovať svoje autá. Čaká nás teda zaujímavý pohľad nielen na turnaj, ale aj samotný život pretekárov.

Mindhunter – 2. séria (Netflix)

David Fincher je jedným z najzaujímavejších režisérov súčastnosti. Dodnes nenakrútil žiaden blockbuster len preto, aby mohol mať kreatívnu kontrolu nad svojimi projektmi.

V prvej sérii o love sériových vrahov predviedol svoju genialitu pre detail aj na malej obrazovke. Doslova nám seriálom vyrazil dych a dychtivo sme očakávali druhú sériu. Pikoškou je, že vraha Charlesa Mansona si zahral Damon Herriman, ktorý si toho istého vraha zahral aj v novej tarantinovke Vtedy v Hollywoode

Green Frontier (Netflix)

Ako tak po sebe čítam, mohol som to rovno celé nazvať Netflix Edícia. Ale ideme ďalej. V kriminálke Green Frontier sa pozrieme hlboko do amazonského pralesa.

Detektívka Helena musí vyriešiť prípad bizarných vrážd a vyzerá to tak, že samotné vraždy nebudú to najbizarnejšie na prípade…

1917 – režisér Bonda si nakrútil vlastný Dunkirk

Sam Mendes si dal po Bondovi dlhšiu pauzu a už vieme prečo. Dôkladne sa pripravoval na svoj nový vojnový film, ktorý bude z väčšej časti nakrútený na jeden záber.

V ňom je dvom mladým britským vojakom počas prvej svetovej vojny daná nesplniteľná misia. Majú doručiť správu hlboko do nepriateľského územia, ktorá ma zastaviť ich vlastných mužov pred smrtiacou pascou. A pôjde o veľa, keďže jeden z vojakov (doručovateľov) má na prednej línii svojho brata. Tik, tak, tik…

Little Monsters – škôlkári verzus zombie?

V tomto krvavom a zároveň vtipnom horore sa pozrieme na zombie apokalypsu z inej stránky. Z tej detskej.

Pani učiteľka sa pokúsi so škôlkármi nielen prežiť, ale aj o to, aby deťom zombíci nespravili traumu na celý život. Ja by som sa na ne teda asi…

The Hunt – krvavá poľovačka od Blumhousu?

Obyčajní ľudia sa prebudia a niekto na nich poľuje. Podobných zápletiek sme tu mali viac ako dosť. Avšak štúdio Blumhouse dokazuje každým svojím filmom, že v hororovom žánri to vie a nemá konkurenciu.

https://www.youtube.com/watch?v=1lqCjai8LDo

Zdroj: joblo.com

Related posts
FilmyTrailery

Tom Hanks bojuje s neviditeľným nepriateľom. Pozrite si trailer k novej vojnovej dráme Greyhound: Bitka o Atlantik

FilmyTrailery

Netflix už o pár dní prinesie zvrátený psychologický thriller The Platform z futuristického väzenia

FilmyTrailery

V najnovšej upútavke "Commander" Disney filmu Mulan nechýba ani herec Donnie Yen

FilmyTrailery

Rozprávkové Disney dobrodružstvo Jungle Cruise prichádza s akčným trailerom. Môžeme sa tešiť na hit tohto leta?

Pridaj komentár