Do Bratislavy prichádza najkomfortnejší spôsob cestovania

Nenechajte si ujsť

Od 7. novembra si vďaka aplikácií Uber môžeme dopriať popri cestovaní v Bratislave nevídaný komfort. Možnosť určiť si, či chceme mať konverzáciu s vodičom alebo si nastaviť teplotu vozidla, sú vďaka Uber Comfort realitou.

Čo od služby Uber Comfort očakávať?

Vďaka tejto službe si priplatíme za to, čo naozaj potrebujeme resp. chceme. Keďže prichádza zima, budeme si môcť sami dopredu povedať, aká teplota vo vozidle nám vyhovuje. Ako bude po novom prebiehať objednávanie vozidla?

Stačí si v aplikácií zvoliť svoj cieľ a miesto vyzdvihnutia a vybrať si možnosť komfort. Neskôr si priamo v aplikácií vyberieme teplotu auta (chladná, studená, teplá, horúca) a či sa budeme s vodičom aj zhovárať alebo budeme jazdiť po tichu a vybavovať si napríklad vlastné telefonáty.

Uber Comfort
Zdroj: smartmotorist.com

Aké vozidlo k nám dôjde?

Po novom si vďaka možnosti Uber Comfort užijeme viac priestoru v aute, ako aj viac miesta v batožinovom priestore. Nemusíme sa ani obávať, že k nám dôjde nedôveryhodný vodič, keďže aplikácia bude túto funkciu priraďovať len k tým vodičom, ktorí majú hodnotenie aspoň 4,9 hviezdičky. A koľko nás taká jazda vyjde?

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Podľa oficiálnej Uber webstránky by napríklad cesta z letiska do centra mesta mala stáť od 13,5 € alebo z hlavnej vlakovej stanice do nákupného centra Bory Mall od 5 €.

Zdroj: uber.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -