Watch Dogs Legion, Rainbow Six Quarantine či Just Dance 2020 – Zhrnutie Ubisoft konferencie na E3 2019

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Ubisoft konferencia na E3 2019

Dnešný deň na hernej konferencii E3 2019 patril vývojárskemu štúdiu Ubisoft. Nemôžeme im zobrať, že dokážu urobiť poriadnu šou! Celá prezentácia odštartovala Assassin’s Creed orchestrom a taktiež sme sa dočkali tanečného vystúpenia k oznámeniu nového Just Dance titulu. Poďme sa teda pozrieť na to, čo všetko si pre nás tento rok Ubisoft prichystal!

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Watch Dogs Legion

Určite najočakávanejším titulom bolo pokračovanie série Watch Dogs, o ktorom pár dní dozadu (nechcene) unikli dôležité informácie. Tretia časť teda naozaj nesie názov Watch Dogs Legion a bude sa odohrávať v post-brexitovom Londýne. Pôjde o dystopickú verziu tohto veľkomesta, v ktorom padla vláda, všetci sú sledovaní a na každom rohu nájdete lietať drony.

Ako bolo dopredu spomínané, táto hra nemá žiadnu hlavnú postavu. Hrať môžete totižto za ktorékoľvek NPC v hre, ktoré budete regrutovať do svojho odboja. Hra príde 6. marca 2020 na PC, Xbox One a PlayStation 4. Okrem oficiálneho traileru nás Ubisoft potešil aj 10 minútami záberov priamo z hry!

Tom Clancy’s Rainbow Six: Quarantine

Fanúšikov zabehnutej série Rainbow Six určite poteší oznámenie nového titulu. Zatiaľ čo Siege je zameraný na PvP, novinka Quarantine bude zameraná na PvE. Tím bude zložený z troch hráčov.

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint

Ako sme sa dozvedeli ešte pred tohtoročnou E3, sériu Ghost Recon obohatí titul Breakpoint. Ide o priame pokračovanie hry Ghost Recon Wildlands z roku 2017. Zatiaľ čo Xbox dostal na svoje pódium herca Keanu Reevesa, Ubisoft priniesol Jona Bernthala (The Punisher, The Walking Dead).

Ten v hre stvárni hlavnú zápornú postavu, bývalého Ghosta. Pokiaľ si chcete o Breakpoint prečítať niečo viac, určite klikajte na tento odkaz. Zároveň sa už dnes môžete prihlásiť na testovanie beta verzie.

Roller Champions

Roller Champions je nová kompetitívna free-to-play hra. Už dnes si môžete vyskúšať demo verziu, ktorá bude dostupná do 14. júna.

Tom Clancy’s The Division 2

Rôzne novinky prichádzajú aj do hry The Division 2. Od 13. do 16. júna si ju bude môcť zahrať a vyskúšať úplne zadarmo.

Tom Clancy’s Elite Squad

For Honor

Just Dance 2020

Brawlhalla

Gods and Monsters

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Tak čo, na ktorú z oznámených hier sa tešíte najviac? My si ideme hneď vyskúšať športový titul Roller Champions!

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -