Ubisoft rozdáva hru Tom Clancy’s The Division úplne zadarmo na PC a Xbox Live Gold. Uchmatni si ju ešte dnes

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Ubisoft je v rozdávaní herných titulov zadarmo veľmi dobre známy a po hre Watch Dogs 2 sa na zoznam pridáva ostrieľaná klasika Tom Clancy’s The Division.

Kópiu hry si môžeš stiahnuť na oficiálnej stránke Ubisoftu, ale pozor! Čas je obmedzený a preto nepremeškaj takúto lukratívnu ponuku ešte dnes.

tom clancy the division zadarmo ubisoft
Zdroj: hardcoregamer.com

Ubisoft ponúka Tom Clancy’s The Division zadarmo na PC a Xbox Live Gold predplatiteľov

Jediné, čo k tomu potrebuješ, je registrované konto na stránke spoločnosti, ktoré si vieš vytvoriť v priebehu pár minút. Okrem toho musíš vlastniť Uplay účet a používať softvérového klienta Uplay (stiahnuteľný cez Store).

Aj keď to znie komplikovane, zvládnuť sa to dá naozaj veľmi rýchlo a moja kópia The Division je pripravená k hraniu. Ako je na tom tá tvoja? Poriadne si to premysli, pretože hra bude k dispozícii len do 8. septembra 2020.

Tešiť sa môžu aj predplatitelia služby Xbox Live Gold, pre ktorých je taktiež táto strieľačka bezplatná k uloženiu do knižnice. Tom Clancy’s The Division však nie je jedinou hrou pre hráčov Xboxu a k dispozícii majú aj The Book of Unwritten Tales 2, Armed and Dangerous a de Blob 2.

Návrat do post-apokalyptického New Yorku

The Division sa odohráva v zničenom New Yorku po tom, čo si smrteľná pandémia vyžiadala svoju daň a ulice mesta sa v sekunde stali násilnými.

Môžeš si vybrať medzi sólo hraním alebo sa spojíš s tromi spojencami, ktorí sa ti v boji budú určite hodiť. Nepriateľov totiž číha na každom rohu kopec a hru z roku 2013 netreba podceňovať. Dodnes si drží kvalitu, o čom sa môžeš presvedčiť aj vo vyššie priloženom videu.

Okrem singleplayeru stojí za zmienku aj online multiplayer, ktorý bol hráčmi prijatý ako veľmi silná stránka tohto herného titulu. A aj keď online komunita už nie je tak silná ako v minulosti, pretože sa väčšina hráčov presunula do hry Division 2, dať hru zadarmo môže opäť naštartovať nostalgický vibe a oživiť popularitu tejto akčnej klasiky.

Stiahneš si hru Tom Clancy’s The Division, ktorú Ubisoft ponúka zadarmo do 8. septembra 2020? Čas sa kráti, preto ti odporúčame konať ešte dnes.

Zdroj: register.ubisoft.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -