Ben Affleck sa vráti ako účtovník v pokračovaní úspešnej akčnej drámy!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Tak a konečne to tu máme. Bolo totižto potvrdené, že film Účtovník, v hlavnej úlohe s Benom Affleckom, bude mať svoje pokračovanie. Po krásnom zárobku nám dalo štúdio Warner Bros. najavo, že si túto nízko rozpočtovú a kvalitnú akčnú drámu budeme môcť opäť pozrieť na striebornom plátne.

Samozrejme, treba brať do úvahy, že film je stále len v začiatkoch svojej cesty a nemusí to byť hneď v krátkom čase. Avšak najnovšie správy nám dávajú najavo, že postava Chrisa Wolffa sa vráti do hry o vlastný život. Do projektu sa taktiež vráti aj pôvodný režisér Gavin O’Connor a scenárista Bill Dubuque. Taktiež by sa mal vrátiť celý originálny tím z produkcie. Takže sa určite nemusíme báť, pretože tejto partii to už raz klaplo na výbornú.

Inteligencia nepozná hraníc, zdroj: hdqwalls.com

Vo filme by sa mal objaviť aj John Bernthal (Walking dead, Vlk z Wall Street). Na jeho úlohu by sa malo viac zatlačiť, aby dostal na pľace väčší priestor. Avšak faktom je, že herec je teraz momentálne vyťažený natáčaním seriálu Punisher, ktorý si budeme môcť vychutnať na streamovacej službe Netflix.

Ak ste veľa informácií z prvého filmu nepochopili, presuniem sa teda k o trochu väčším spoilerom. Na konci filmu sledujeme ako sa Braxton (John Bernthal) dozvedá, že Chris je jeho brat. Preto by sa mohol objaviť v pokračovaní a odhaliť niečo z ich vzťahu, pretože prijať fakt ako sa jeho brat zmenil z obyčajného účtovníka na nájomného vraha nebude jednoduché, vzhľadom k tomu, že Braxton je v týchto „končinách“ tiež namočený.

Nikdy nevieš, čo sa môže stať! Zdroj: gwinnettdailypost.com

Úspech prvého filmu

Po pozretí filmu v kine by som nikdy nečakal, že dosiahne taký úspech. No pokladnica ukázala úplne iné čísla. Už v otvárací víkend zarobili $24,710,273 a zaúčtovali si prvé miesto. Z celkové rozpočtu 44 miliónov sa im do dnešného dňa podarilo zarobiť neuveriteľných $155,160 dolárov. Niet sa čomu čudovať, že sa k nám chýry o pokračovaní dostali tak rýchlo. Sme určite radi, že práve Ben Affleck si zahrá v pokračovaní Účtovníka. V posledom čase nie je moc na výslní a tento projekt by mu mohol zaobstarať jednosmerný lístok na vrchol Hollywoodu.

Ak by vás teraz chytila chuť na kvalitný film s Benom AffleckomBatman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti to určite nebude. Verte mi. Radšej pevne držme palce, aby sa jeho prítomnosť vo filme Justice League stala úspešnou. Taktiež sme sa ešte len pred nejakým časom dozvedeli, že ho opäť uvidíme v DC filme ako Batmana pri zatiaľ neznámom projekte. Samozrejme, nie všetky novinky sa prevalili do sveta, takže na skutočnosť si budeme musieť počkať. Do tej doby s nami ostaňte naladení, pretože filmové novinky sa k nám šíria ako každodenné slnečné lúče a vytvárajú v nás teplo na srdci.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -