Filmy

Ukáže sa Joker vo filme Suicide Squad 2? Jared Leto sám nevie, ako na tom momentálne je.

Ihneď po dotočení filmu Suicide Squad/Jednotka Samovrahov sa Joker (Jared Leto) vyjadril k tomu, že bol s filmom nespokojný. Sťažoval sa, že zo scén, ktoré natočil a ktoré sa neukázali v kinách, by sa dal spraviť aj samostatný film. Chvíľu to dokonca vyzeralo tak, že sekne s celým DCEU, no neskôr potvrdil, že sa vráti pre film Harley Quinn vs the Joker. To však neznamená, že sa Joker musí vrátiť aj pre film Suicide Squad 2. Jediné potvrdené postavy sú aktuálne Deadshot (Will Smith), Harley Quinn (Margot Robbie) a Amanda Waller (Viola Davis). Ako to teda vidí samotný predstaviteľ Jokera, Jared Leto?

Jared Leto ako Joker

Zdroj: screenrant.com

Ukáže sa Joker vo filme Suicide Squad 2?

Poslednou informáciou o filme Suicide Squad 2 bolo to, že sa režisérskej stoličke ukáže Gavin O’Connor (Účtovník, Bojovník: Brat proti bratovi). Aktuálne, jediná vec, ktorou si je Jared Leto istý je, že režisér Gavin O’Connor je správnou voľbou. Akú má teda on odpoveď na to, či sa vo filme Suicide Squad 2 ukáže?

“Mení sa veľa vecí, uvidíme teda, ako to dopadne. Myslím si, že Gavin je neuveriteľne talentovaný, zdá sa byť výborným režisérom pre Suicide Squad 2. Myslím, že je naozaj nadaným filmárom a ja vážne milujem jeho robotu.”

Jared Leto teda ešte ani sám nevie, či sa jeho postava Jokera vráti aj pre film Suicide Squad 2. Už onedlho príde do kín film Justice League, má sa začať natáčať Wonder Woman 2, Aquamansólový film o Jokerovi (bez Jareda Leta), Harley Quinn vs the Joker, Gotham Sirens a DC s Warner. Bros v tom jednoducho nemajú rozhľad. Druhou vecou je, že celý marketing filmu Suicide Squad bol založený práve na Jokerovi a Harley Quinn. Je teda otázne, ako by pokračovanie dopadlo bez samotného Jokera. Pokiaľ by sa v tejto téme čokoľvek zmenilo alebo ohlásilo, určite vám dáme vedieť!

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  Pridaj komentár