Florence Pugh a Harry Styles tvoria vášnivý pár v prvej ukážke na triler Don’t Worry Darling

Nenechajte si ujsť

Ema Jedličková
Ema Jedličková
Večne s hlavou v oblakoch alebo s nosom v knihách.

Krátka ukážka na triler Don’t Worry Darling

Keď režisérka Olivia Wilde oznámila herecké zloženie svojho nového filmu, internet išiel do kolien. Florence Pugh, Harry Styles a Chris Pine sú pre fanúšikov atraktívne mená, ktoré posledné mesiace dominujú nie len na filmovej, ale aj hudobnej scéne. Samotná snímka sa síce stále tvári mierne tajomne, ale prvá krátka ukážka nám konečne odhaľuje čosi viac z psychologického trileru Don’t Worry Darling.

Príbeh, ktorý vám poriadne zamotá hlavu

Olivia Wilde si na svoje režisérke konto pripisuje už druhý celovečerný film, a to len dva roky po úspešnom debute s tínedžerskou komédiou Šprtky to chcú tiež. Tentokrát sa americká herečka a režisérka rozhodla vydať cestou napätia a drámy. Don’t Worry Darling nás presunie do 50. rokov utopickej experimentálnej komunity, v ktorej postava Alice odhaľuje desivé tajomstvá svojho manžela a jeho úspešnej spoločnosti.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Olivia Wilde (@oliviawilde)

Najnovší náhľad filmu nám bol predstavený prostredníctvom Instagramu. Krátke scény ponúkajú zábery Pugh a Stylesa vo vášnivom objatí, ktoré sa v sekunde premenia na momenty plné hororu a šialenstva. Podivné zábery s plastovou fóliou, topiaca sa hlavná hrdinka a akvabely predvádzajúce svoje umenie – to všetko sa vám rozhodne dostane pod kožu, pričom poriadnu dávku napätia stupňuje mrazivý spev Florence Pugh v pozadí teaseru.

Don't Worry Darling
Zdroj: iheart.com

Hlavnú postavu manžela si mal pôvodne zahrať Shia LaBeouf, avšak jeho pracovná vyťaženosť mu nedovolila v projekte pokračovať. K role sa následne dostal obľúbený britský spevák Harry Styles, ktorý sa už v minulosti herecky osvedčil v Nolanovom Dunkirku. Okrem vyššie uvedených mien sa pred kameru postaví aj Gemma ChanKiKi LayneNick KrollDita Von Teese, ale aj samotná režisérka. Do kín by mal film doraziť 23. septembra 2022.

Zaujala vás záhadná ukážka na film Don’t Worry Darling? Vaše postrehy a názory nám dajte vedieť do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -