Zimohrad sa pripravuje na bitku v ukážke na ďalšiu epizódu Game of Thrones

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Tento článok obsahuje SPOILERY. Pokiaľ ste teda ešte nevideli prvú časť ôsmej série, nechajte si tento článok na neskôr.

Po 596 dňoch čakania sme sa konečne dočkali začiatku finále seriálu Game of Thrones! Dnes o 03:00 ráno sme sedeli pred obrazovkami a takmer po dvoch rokoch sme sa vrátili do milovaného Westerosu. Pokiaľ si chcete prečítať naše pocity z prvej epizódy, určite klikajte na tento článok.

Otváracia časť poslednej série sa niesla v pokojnejšom tempe a ukázala nám opätovné spojenie našich obľúbených postáv. Žiadne súboje sa síce nekonali, no Jon si stihol zalietať na drakovi a neskôr zistil pravdu o svojom pôvode. Čo nás teda čaká v najbližšej epizóde?

Ukážka na ďalšiu epizódu Game of Thrones

Stanica HBO sa s nami podelila o krátku ukážku nasledujúcej časti. Budúci týždeň sa tak určite môžeme tešiť na Zimohrad (Winterfell), ktorý sa pripravuje na veľký súboj s Bielymi chodcami. V ukážke môžeme vidieť aj Daenerys konfrontujúcu Jaimeho, ktorý na konci prvej časti dorazil na Zimohrad.

Keď som bola dieťa, môj brat mi hovoril uspávanky o mužovi, ktorý zavraždil nášho otca,“ hovorí Daenerys. „A o všetkých veciach, ktoré by sme tomuto mužovi spravili.“ Vyzerá to teda tak, že Jaime to nebude mať vôbec jednoduché. Čaká ho aj prvé stretnutie s Branom Starkom, ktorého ešte v prvej epizóde celého seriálu zhodil z veže a tým ho navždy posadil na vozíček.

Škrípať to bude aj naďalej medzi Daenerys a Sansou, ktoré si spolu zatiaľ vôbec nesadli. Podľa prvej ukážky to bude medzi nimi v druhej časti naozaj horúce. Ďalej sme videli Gendryho a Joraha Mormonta, ktorí sa pripravujú na súboj. Ukázali aj záber na Jona a Dany, ktorí sa nachádzajú v kryptách na Zimohrade.

Druhú epizódu si užijeme už o týždeň, 22. apríla. V pondelok o 03:00 ráno tak nezabudnite naladiť stanicu HBO!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -