Filmy

Scenáristi filmu Avengers 4 potvrdili, že úmrtia postáv z Infinity War sú trvalé. Výrok Chrisa Pratta to však vyvracia!

Najočakávanejší film tohto roka je už hodný čas v kinách, no niektorí z vás ho možno ešte stále nevideli. Preto upozorňujem, že sa v článku nachádzajú SPOILERY z filmu Avengers: Infinity War! A tí, ktorí ho už videli, majú pravdepodobne ešte stále dozvuky z emocionálneho konca. Videli sme smrť mnoho postáv, neuveriteľne otvorený koniec a už teraz sa nevieme dočkať pokračovania vo forme Avengers 4. Tento film má byť ešte veľkolepejší ako Infinity War, a ukončí jednu dlhú kapitolu. Viac nám však prezradili scenáristi ako Infinity War, tak aj filmu Avengers 4 – Christopher Markus a Stephen McFeely. Bohužiaľ, ich výrok sa vám páčiť asi nebude…

6 dôvodov prečo je Avengers: Infinity War najväčší film všetkých čias!

Zdroj: comicbookmovie.com

“[Avengers 4] neurobí to, čo si myslíte, že urobí. Je to rozdielny film od toho, ako si ho predstavujete. Taktiež … [tie úmrtia sú] reálne. Chcem vám iba povedať, že sú reálne a čím skôr to akceptujete, tým skôr sa budete môcť preniesť na ďalšiu fázu žiaľu.”

Scenáristi to teda povedali na rovinu – Úmrtia postáv z Infinity War sú trvalé. A taktiež sa bude celý film vymykať tomu, ako si ho predstavujeme. Nuž, do svojej spoilerovej diskusie som napísal, že si myslím, že v Avengers 4 oživia všetky postavy, ktoré zomreli Thanosovým lusknutím. Dúfam však aj v to, že sme Gamoru nevideli posledný krát.

Poďme oponovať ich výroku

No poďme späť k výroku scenáristov. Potvrdené filmy pre Fázu 4 sú zatiaľ Spider-Man: Homecoming 2 a Strážcovia Galaxie Vol. 3. Bez ďalšieho filmu sa však nezaobíde ani Doctor Strange alebo Black Panther. To jednoducho znamená, že tieto postavy určite nemôžu ostať mŕtve (Čo protirečí výroku od scenáristov). Je tu teda jediná možnosť. Mŕtve ostanú iba tie postavy, ktoré nezomreli rozplynutím. To sú Heimdall (Idris Elba), Loki (Tom Hiddleston), Vision (Paul Bettany) a Gamora (Zoe Saldana). Všetky ostatné postavy by tak mali byť oživené. Pokiaľ vás zaujíma, akým spôsobom by ich mohli oživiť, určite si prečítajte tento článok!

Dôležité informácie o Avengers: Infinity War

Zdroj: pinterest.com

Ešte je tu však jedna možnosť, ktorej nedávam takmer žiadnu nádej. Tou je, že sa všetky potvrdené filmy budú odohrávať v minulosti – Boli by teda prequelmi. Túto teóriu ale hneď vyvracia fakt, že sa bude pokračovanie Spider-Mana odohrávať iba 4 minúty po konci Avengers 4. Ďalším potvrdením je nový spoiler k filmu Avengers 4 od samotného Chrisa Pratta, ktorý predstavuje postavu Star-Lorda. Ten na svojom Instagram účte odhalil osud Petera Quilla a Mantis. Herečke Pom Klementieff (Mantis) totižto verejne zablahoželal so slovami: “Neviem sa dočkať začiatku natáčania Strážcov Vol. 3 budúci rok spolu s ňou”. Chris dal týmto jasne najavo to, že ich postavy prežili udalosti Infinity War a Avengers 4!

Aký máte na túto tému názor vy? Dajte nám vedieť do komentárov!

 

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Reštart série Sám Doma na Disney+ spoznal svoju náhradu za Kevina

  FilmyTrailery

  Najnovší trailer k hororu Nenávisť ukazuje svoje krvavé hodnotenie R

  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  Pridaj komentár