Film Uncharted si práve možno našiel herca pre rolu Sullyho, ktorý by hral po boku Toma Hollanda!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Už viac krát sme sa pre Vás rozpísali o filmovej adaptácií úspešnej hry Uncharted. Ako už určite viete, hlavnú postavu, Nathana Drakea, si zahrá herec Tom Holland, ktorého môžete poznať ako najnovšieho Spider-Mana. Sony si zmyslelo, že prvý Uncharted film bude prequelom ku hrám. Laicky, uvidíme to, čo sa stalo pred hrami, teda príbeh mladého Nathana Drakea. Film by mal byť úzko spätý s časťou tretej hry, v ktorej sme vo flashbackoch videli mladého, 14-15 ročného Nathana. Vo filme by sa mal totižto spoznať s jeho dobrým kamarátom Sullym, ktorý ho zasvätil do sveta “lopkárstva”. A my teraz konečne vieme, koho by Sony v tejto roli chcelo vidieť.

Breaking Bad Fakty
Zdroj: wired.com

Film Uncharted je zameraný na herca Bryana Cranstona!

Portál That Hashtag Show oznámil, že majú očko práve na hercovi menom Bryan Cranston. Ten je známy prevažne vďaka seriálu Breaking Bad a jeho herecké schopnosti sú neopísateľné. Nebolo spomenuté meno postavy, ktorú by si zahral, ale iba pozícia “veľká vedľajšia úloha“. Samozrejme, o koho iného by mohlo ísť, než o samotného Victora Sullivana a.k.a. Sullyho, Nathanoveho dobrého kamaráta a bývalého mentora. Je však stále možné, že by ho mohli chcieť aj do role záporáka alebo podobne.

Pokiaľ by však naozaj šlo o rolu Sullyho, stál by pred nami veľký problém. Tým je značný vekový rozdiel medzi Tomom Hollandom a Bryanom Cranstonom. A kedže má ísť o príbeh Nathanového začiatku, mali by sme sa logicky dočkať aj mladšieho Sullyho (Tak starého, ako bol vo flashbackoch v trojke). Je jasné, že by svoju rolu zahral na jednotku, no nieje zrovna výhrou, keď 61 ročný herec hrá 40 ročnú postavu. Nič však nieje potvrdené a my sami nevieme, akým štýlom bude film spravený. Určite by mu ale viac sadla rola staršieho Sullyho. O akýchkoľvek novinkách alebo zmenách na filme Vás budeme informovať! Chceli by ste vidieť Bryana v role Victora Sullivana?

Všetky informácie o filme Uncharted nájdete v tomto vlákne.

Uncharted film
Mladý Nathan Drake a Tom Holland; zdroj: comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

Najnovší obsah