Finálny trailer k filmu Uncharted je plný akcie, humoru a epických momentov pri hľadaní strateného pokladu

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Spoločnosť Sony vypustila do sveta plného zvedavých fanúšikov hernej série Uncharted finálny trailer k nadchádzajúcej filmovej adaptácii. Novinka v hlavných úlohách s Tomom Hollandom (Spider-Man: Bez domova) a Markom Wahlbergom (Transformers: Posledný rytier) dorazí do slovenských kín 17. februára 2022.

Najnovšia ukážka vytvára lepšie predstavy o tom, čo uvidíme – mladý a ambiciózny hľadač pokladov Nathan Drake spája sily so Sullym v snahe získať vzácny poklad, ktorý pred 500 rokmi stratil Ferdinand Magellan. Podľa Sullyho má poklad hodnotu 5 miliárd dolárov, ale peniaze a prestíž nie sú všetko. Dôvodov na hľadanie má Nathan viac a práve Sully mu prezradil to, kde by sa mohol nachádzať Nathanov dávno stratený brat.

Finálny trailer k akčnému filmu Uncharted

Ako pri každom pútavom hľadaní pokladu, aj tu máme pasce, skryté chodby, preteky s časom a skvelú akciu. Tom Holland ukazuje, že hýbať sa a bojovať vie aj bez CGI obleku Spider-Mana. A rovnako tak vie spadnúť aj z lietadla bez padáku. Táto scéna je napríklad priamym odkazom na hru Uncharted 3: Drake’s Deception, v ktorej Nate vypadol takmer rovnako z letiaceho lietadla. Vo filme nebude chýbať ani Nathanov spomínaný brat Sam, ktorého môžeme poznať zo štvrtej hry The Thief’s End.

Do režisérskeho kresla zasadol Ruben Fleischer, ktorý v minulosti režíroval filmovú sériu Zombieland a veľmi úspešný film Venom. Okrem Hollanda a Wahlberga vo filme účinkujú Antonio Banderas ako hlavný záporný antagonista Moncada, Sophia Ali ako Chloe Frazer a Tati Gabrielle ako Braddock.

Oficiálny synopsa:

Mazaný zlodej Nathan Drake (Tom Holland) je naverbovaný ostrieľaným lovcom pokladov Victorom „Sullym” Sullivanom (Mark Wahlberg), aby získal bohatstvo, ktoré stratil Ferdinand Magellan pred 500 rokmi. Čo začalo ako zlodejská práca pre dvojicu sa stalo svetobežníckymi vzrušujúcimi pretekmi za získaním ceny pred neľútostným Moncadom (Antonio Banderas), ktorý verí, že on a jeho rodina sú jeho právoplatnými dedičmi. Keď Nate a Sully rozlúštia hádanky a vyriešia jednu zo svetovo najstarších záhad, podarí sa im nájsť 5 miliárd dolárov v podobe pokladu a možno aj Nateovho dlho strateného brata… ale iba ak sa im podarí spolupracovať.

Páčil sa ti finálny trailer k filmu Uncharted? Názor nám nezabudni napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -