Film Uncharted spoznal svojho ďalšieho režiséra a do projektu sa pridal aj herec Antonio Banderas

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Zrežíruje nakoniec film Uncharted režisér Ruben Fleischer? Aj takéto meno sa objavilo v hľadáčiku filmového štúdia Sony, a to nie je zďaleka všetko. Okrem režiséra sa dozvedáme aj meno nového herca, ktorým by mal byť Antonio Banderas.

Projekt je vo vývoji už viac ako desať rokov, takže nás tento posun vpred určite potešil. Už v minulosti sprevádzalo film Uncharted veľa problémov, medzi ktorých sa radila aj pravidelná strata režiséra.

Pokiaľ ide o Antonia Banderasa, toho sme si naposledy mohli všimnúť v neúspešnom filme Dolittle, ale taktiež aj v životopisnej dráme Pain and Glory. Za druhý menovaný film si herec vyslúžil aj oscarovú nomináciu za najlepší herecký výkon v  hlavnej úlohe.

antonio banderas picasso genius
Zdroj: youtube.com

Bude Ruben Fleischer režisérom filmu Uncharted?

Ako posledným režisérom projektu bol Travis Knight, ale k dnešnému dňu máme novú aktualizáciu. Či je Ruben Fleischer naozaj tým posledným zatiaľ netušíme, no vieme aspoň dátum vydania. Ten sa o moc nezmenil a momentálne by sa mala pripravovaná filmová adaptácia hernej série Uncharted objaviť v kinách niekedy v marci 2021.

Dejová línia filmu nás zavedie ešte pred pôvodný príbeh hry Uncharted, v ktorej si Tom Holland zahrá mladú verziu Nathana Drakea. Okrem mladej hviezdy sa do projektu pridali aj Mark Wahlberg ako Sully, Sophia Ali a Tati Gabrielle. Scenár vypracovali Art Marcum a Matt Holloway.

film uncharted
Zdroj: pinterest.com

Dočká sa film štúdia Sony dlho očakávaného natáčania?

Dobrou správou je taktiež aj začiatok natáčania, ktoré by sa podľa informácií od herca Toma Hollanda malo začať už tento mesiac v Berlíne. Už len dúfať, že sa nedočkáme ďalšieho odkladu, pretože Sony dalo už v minulosti prednosť iným filmovým titulom. Za spomenutie stoja určite filmy ako Spider-Man: Ďaleko od domova, Zombieland: Rana istoty alebo Venom.

Tie už však zažili svoju premiéru, a tak sa môže Sony začať venovať novému dobrodružnému príbehu so sveta Uncharted. Aké postavy si zahrajú noví členovia hereckého obsadenia zatiaľ nevieme. Budú to staré známe postavy z hernej série, alebo sa dočkáme nových charakterov? To zatiaľ netušíme, ale takéto informácie by sa mohli dostaviť už čoskoro.

Začne podľa vás natáčanie filmu Uncharted ešte tento mesiac? S vašimi názormi sa s nami nezabudnite podeliť v sekcii komentárov. 

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -