Reprezentujte svoju univerzitu v zahraničí. Zapojte sa do boja o $15.000 v československých kvalifikáciách FACEIT Collegiate CS:GO Championship!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Najčítanejšie za 7 dní

UniCup nadviazal spoluprácu s FACEIT Collegiate, organizátorom svetových univerzitných súťaži. Prvým spoločným projektom bude zastrešovanie československých univerzitných kvalifikácií na FACEIT Collegiate CS:GO Championship, kde sa v danej kategórii pre Európu a Južnú Ameriku súťaží o $15.000. Najlepší domáci tím tak bude mať šancu zabojovať o tento prize pool proti najlepším tímom z týchto dvoch kontinentom.

UniCup ako najväčšia domáca univerzitná súťaž neustále napreduje a snaží sa študentom dávať možnosť reprezentovať dobré meno svojej univerzity v zápasoch medzi najlepšími domácimi tímami. Tentokrát však tímy dostanú možnosť spraviť dobré meno aj vo svete, proti najlepším univerzitným tímom naprieč Európou a Južnou Amerikou.

FACEIT Collegiate CS:GO Championship
Zdroj: lancraft.cz

Na základe celkového počtu tímov sa bude súťažiť bude o prize pool $15.000 (cca 13 000 € / 318 000 Kč) alebo $11.500 (cca 10 000 € / 244 000 Kč). Podľa predbežných informácii z FACEIT Collegiate sa však blížime k 64 tímom, takže veríme, že aj domáce tímy ukážu svoju silu.

Pre české a slovenské univerzitné tímy sú pripravené dva spoločné kvalifikačné turnaje, v ktorých z každého dva najlepšie tímy postupujú do finálového boja. V ňom sa tak stretnú 4 tímy, ktoré zabojujú o miestenku do play-off FACEIT Collegiate CS:GO Championship.

FACEIT Collegiate CS:GO Championship
Zdroj: lancraft.cz

Podmienkou pre tím je, že všetci jeho hráči musia študovať na tej istej univerzite, ktorú budú spoločné reprezentovať. Registrácia na kvalifikácie je vďaka partnerstvu UniCupu s FACEIT Collegiate úplne zadarmo.

Prvá kvalifikácia sa uskutoční v stredu 23.2.2022 a druhá v nedeľu 27.2.2022. Následné finále, sprevádzané streamovanými zápasmi, sa odohrá v nedeľu 6.3.2022. Kvalifikácie sa hrajú formátom SE BO1 (finále a súboj o 3. miesto sa neodohrávajú). Vo finálnej TOP 4 sa hrá systémom SE BO3, pričom dvojice sú losované náhodne.

FACEIT Collegiate CS:GO Championship
Zdroj: lancraft.cz

Okrem registrácii do turnaja je potrebné vyplniť aj dodatočný registračný formulár spojený s univerzitou hráčov (vyplnenie stačí jedenkrát a je platné pre obe kvalifikácie, pokiaľ nie je zmena v súpiske tímu).

Víťazný tím sa tak následne v play-off FACEIT Collegiate CS:GO Championship môže tešiť na najlepších tých najostrieľanejších vyzývateľov spomedzi ďalších európskych a juhoamerických univerzitných tímov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -