UniCup: Poznáme finálové výsledky univerzitných líg v hrách CS:GO a League of Legends

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

UniCup Prestige League

UniCup Prestige League CS:GO
Finále UniCup Prestige League CS:GO; Zdroj: lancraft.cz

Vo finálovom zápase najlepšieho univerzitného CS:GO proti sebe zabojovali tímy UCM TEDI Bears Indigo a Esport UPJŠ. Podobne ako počas celej sezóny, tak aj v tomto zápase dominovali študenti Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Svojmu súperovi nedali šancu a po výsledku 2:0 na mapy sa stali víťazmi tohto ročníku UniCup Prestige League.

Na druhom mieste sa po neúspešnom finále umiestnili práve študenti z Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach. Bronzová medaila putuje podobne ako striebro do Košíc, tentokrát však pre tím z Technickej univerzity v Košiciach.

Dva najlepšie tímy si taktiež vybojovali miestenku na československé superfinále, kedy sa postavia v sobotu 21.5. proti dvojici víťazných tímov českej Esport ligy vysokých škôl. Zápasy budete môcť sledovať aj na live na Twitchi UniCupu.

UniCup Classic League

UniCup Prestige League League of Legends
Finále UniCup Classic League LoL; Zdroj: lancraft.cz

Celkové víťazstvo v League of Legends si po sérii nečakaných víťazstiev odnášajú študenti z Ekonomickej univerzity v Bratislave, konkrétne hráči tímu EUBA Esport Blue. Tí vo finálovom zápase zdolali jednoznačne svojho súper ESTUBA 4fun 2:0 na mapy.

Na treťom mieste sa po napínavom zápase o tretie miesto umiestnili študenti z Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave. V svojom súboji zdolali tím Esport TUKE Hurricane v pomere 2:1 na mapy.

UniCup Classic League CS:GO
Finále UniCup Classic League CS:GO; Zdroj: lancraft.cz

Svoju jazdu v CS:GO úspešne zakončil tím FEIZ CLAN. Už od začiatku sezóny dominoval v skupinách, nezaváhal ani v play-off a vo finále jednoznačne porazil tím FIRESTUBA 2:0. Zápas o tretie miesto vyhral tím ICESTUBA, ktorý tak uzatvoril bratislavskú trojicu na stupni víťazov.

Zdroj: lancraft.cz

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -