Nitrianske tímy vo vyrovnaných zápasoch, nová krv si na úvodné duely zatiaľ počká

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

UniCup Prestige League

Úvodný týždeň UniCup Prestige League priniesol dávku súbojov najlepších univerzitných tímov Slovenska. Na svoju formálnu premiéru si však počkajú tímy z UMBTRUNI, ktoré si odniesli v League of Legends v tomto týždni len freewiny.

Výsledky League of Legends
Výsledky League of Legends; Zdroj: lancraft.cz

V skupine A však zadarmo nič nedostali Esport STUBAEsport UPJŠ, ktorí si so svojimi súpermi poradili so skóre 2:0.

Podobné víťazstvo putovalo aj na stranu EUBA Esport proti tímu UCM TEDI Bears. O niečo vyrovnanejší zápas sa postarali tímy Comenius esportUKF E-sports. Napokon si však o niečo lepšie viedol bratislavský tím, ktorému putovala výhra 2:1.

Výsledky CS:GO
Výsledky CS:GO; Zdroj: lancraft.cz

Úspešný úvodný týždeň zahájila aj CS:GO sekcia Comenius esport, ktorá porazila súpera z UPJŠ 2:0. Rovnaké víťazstvo v bratislavskom derby šlo aj na stranu EUBA Esport, na ktorých nestačil súper Esport STUBA.

Body v tohtosezónnej prvej CS:GO remíze si delili UKF E-sportsUNIZA esport. Deľba bodov sa nakoniec udiala aj v poslednom zápase, v ktorom súperili Esport TUKEUCM TEDI Bears.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -