Reprezentuj farby svojej univerzity aj v letnom semestri. UniCup otvára registrácie do šiestej sezóny!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Po zimnej časti UniCupu sa opäť otvárajú registrácie aj do letného semestra, v ktorom nás čaká pokračovanie oboch líg, Prestige a Classic, rovnako ako aj československé CS:GO superfinále. Okrem navýšenia a úpravy cien čakajú na hráčov aj ďalšie novinky.

UniCup Prestige

V prvej lige určené pre najlepšie tímy z každej univerzity sa bude pokračovať, s tým rozdielom, že pozvánku na zvýšenie slotov dostali TOP 2 tímy z Classic League. Dvojicu zastúpenia budú mať pri League of Legends teda STU a UNIZA, a pri CS:GO STU a UCM.

K ním sa pridajú univerzity ako UK, TUKE, UPJŠ, EUBA, UKF a spoločne budú súťažiť o prize pool 2.600 €. Prvá tisícka bude putovať do League of Legends, druhá do CS:GO a 600 € si rozdelia dva najlepšie CS:GO tímy v superfinále.

Osobitné registrácie do Prestige League sa túto sezónu neotvárajú.

UniCup Classic

Druhá liga prinesie podobný systém ako v minulej sezóne. Je otvorená pre ľubovoľný počet tímov a univerzít, okrem tých z prvej ligy, preto si môže zahrať naozaj každý. Súťaží sa taktiež v hrách League of Legends a CS:GO.

Oproti minulej sezóne sa môžu hráči tešiť na navýšenie vecných cien od partnerov ligy, ktoré sa tentokrát vyšplhajú až na celkovú hodnotu 3.500 €.

Registrácie sú predbežne otvorené do 25. februára 2022 pre:

Viac informácií nájdete na stránke LanCraftu. Aby vám neunikli žiadne najpodstatnejšie momenty z oboch líg, nezabudnite sledovať aj sociálne siete UniCupu.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -