Unikol popis scény zo Star Wars epizódy IX!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Unikol popis scény zo Star Wars epizódy IX!

Síce je plán Lucasfilmu vydávať Star Wars filmy každý rok, informácií ohľadom ich nasledujúcich projektov nikdy nie je tak veľa, ako napríklad pri komiksovkách. Za každú novú informáciu sme teda veľmi radi. Tentokrát tu ale nemáme žiadne pripravované plány ani nejaké reči ohľadom drámy za kamerou. Teraz tu máme rovno popis jednej scény, ktorá odhaľuje zaujímavú novú postavu filmu.

Síce sa epizóda IX ešte nenatáča, scenár už je nejakú dobu napísaný. No a očividne do neho niekto nakukol a chcel sa podeliť o svoje zistenia. Podľa všetkého je vo filme scéna s Finnom, Poeom a Rose, ktorí zistia, že DJ má nehorázne problémy s Huttovým kartelom. Ten vraj vedie syn Jabbu The Hutta, Rotta, ktorého sme mohli vidieť v animovanom filme Star Wars: The Clone Wars. V danej scéne s ním budú mať rozhovor práve naši traja hrdinovia a vraj to bude vyjednávacia scéna v štýle tej z filmu Indiana Jones: The Temple of Doom.

Rotta The Hutt
Rotta The Hutt; Zdroj: starwars.com

Či to teda nakoniec bude pravda alebo nie ukáže už len čas. Každopádne, išlo by o krásne pripomenutie finále originálnej trilógie a zároveň o potešenie fanúšikov prequel trilógie a celej Clone Wars éry. O tejto novinke však zatiaľ písalo len veľmi málo zdrojov, takže buď sa ju podarilo štúdiu ututlať alebo ide o výmysel od nejakého fanúšika. Ak by sme však mali na výber, určite by sme takúto scénu chceli vidieť. Predsa len, úteky a vyjednávania, to bola priam duša všetkých pôvodných Star Wars filmov!

Tešíte sa na epizódu IX? Chceli by ste vidieť scénu s mladým Huttom? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -