Uniknutý príbeh filmu Spider-Man: Far From Home odhaľuje kto zomrie v Avengers 4 a láka nás na príchod ikonického záporáka!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Unikol príbeh filmu Spider-Man: Far From Home!

Ja viem, to čakanie na to, ako sa všetko v MCU po Thanosovom útoku vyvinie je neúprosné. Avšak nebojte sa, vďaka internetu si ho vždy môžme skrátiť. Neustále sa totižto objavujú nové teórie a úniky, o ktorých je niekedy až radosť písať. Síce sa teda Marvel snaží držať toho, že polovica ich hrdinov je momentálne mŕtva, my už predsa dobre vieme, že tak to nebude. Informácie ohľadom filmov, ktoré sa odohrávajú po štvrtom dieli Avengers by teda nemali nikoho prekvapiť.

Avšak je tu veľký risk, že si práve túto definujúcu kapitolu s názvom Avengers 4 trošku zničíme. Zatiaľ teda vieme, že prvý film po štvrtej veľkej tímovke, bude práve pokračovanie Spider-Mana s podtitulom Far From Home. Dokonca vieme aj to, že sa bude odohrávať 4 minúty po skončení udalostí Avengers 4. Je teda jasné, že naviazanosť bude veľká a dokazuje nám to aj uniknutý príbeh tohto filmu! Ten nám totižto odhaľuje jednu veľkú vec z konca Avengers 4 a dokonca aj príchod ďalšieho ikonického záporáka, do budúcich Spider-Manových filmov. Pochopiteľne vás varujeme pred potenciálnymi SPOILERMI!

spider-man pokračovanie natáčanie tom holland spider-man infinity war
Spider-Man bude vo svojom pokračovaní cestovať po svete!; Zdroj: in.ign.com

Uniknutý príbeh filmu Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home sa odohráva hneď po tom, ako Tony Stark vzkriesi všetkých padnutých hrdinov z predošlého filmu, a zároveň za nich obetuje svoj vlastný život. Peter Parker bude nad touto stratou veľmi smútiť a celý príbeh sa bude odvíjať okolo posledného vynálezu Stark Industries. Peter aj s jeho kamarátmi Nedom Leedsom, Liz Allen, Michelle „MJ“ Jones a Eugenom „Flashom“ Thompsonom pôjdu do Londýna na konferenciu sponzorovanú práve Stark Industries. Tam stretnú Alistaira Smytha, ktorý si hneď Petra sprotiví a bude sa mu snažiť prebrať jeho kamarátov. Jeho otec pracuje v Stark Industries.

V celom filme bude záporák medzinárodný zločinec Mysterio, ktorý používa technológiu na vytváranie ilúzií. Práve ten pôjde po novom Starkovom vynáleze. Zdroj tvrdí, že v tomto filme Mysterio nebude mať svoju ikonickú akváriovú helmu. Film nám predstaví aj agentku MI6, Jessicu Drew, ktorá pôjde práve po Mysteriovi a spojí sa kvôli tomu so Spider-Manom. Ďalej sme sa dozvedeli už len to, že Mysterio má rovnakého šéfa ako Scorpion v prvom filme, ktorý chce zistiť Spider-Manovu civilnú identitu. Tentoraz toho šéfa však aj uvidíme a podľa všetkého až na konci filmu. Bude to Norman Osborn – teda Green Goblin a vraj bude práve on slúžiť na to, aby v pokračovaní/iach všetci záporáci vytvorili Sinister Six.

Iron Man zomrie v Avengers 4
Iron Man zomrie v Avengers 4!; Zdroj: 10.tv

Vyplnia sa aj ďalšie teórie?

Toto je zatiaľ všetko čo o príbehu vieme. Čo nás však určite ešte zaujíma bude to, aká romanca nás vlastne čaká. Ako môžme vidieť, vraj sa vráti aj Liz Allen, Petrova školská láska z prvého filmu. Uvidíme, či sa teda tvorcovia rozhodnú do filmu prihodiť aj Gwen Stacy, ktorá bola pre film ohlasovaná ako zahraničná študentka. Každopádne, Mysterio vyzerá ako dosť dobrý nástupca po perfektnom Michaelovi Keatonovi a jeho Vulturovi. Síce to ešte nie je potvrdené, Mysteria by si mal strihnúť úžasný herec, Jake Gyllenhaal. Keďže sa film bude odohrávať v rozdielnych krajinách, bude sa vraj natáčať aj v Prahe.

Ak je teda toto pravdivý príbeh, čaká nás viac než zaujímavé Spideyho pokračovanie. Navyše to vyzerá tak, že sa konečne blížime k Sinister Six skupine, ktorú chcel urobiť už Sam Raimi v originálnej trilógii, ale aj Marc Webb v jeho The Amazing Spider-Man sérii! Podarí sa to teda nakoniec samotnému Marvelu?

Green Goblin sa opäť ukáže na filmových plátnach
Green Goblin sa opäť ukáže na filmových plátnach; Zdroj: youtube.com

Čo hovoríte na uniknutý príbeh? Je to podľa vás oficiálne, alebo si iba nejaký fanúšik strieľa na internete? Tešíte sa na dvojku Spider-Mana? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -