Nové úniky odhalili, že iPad 4 od Apple bude lepší, väčší a výkonnejší

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Apple rozširuje svoje rady a na zoznam produktov si čoskoro pripíšu ďalšiu novinku. Do sveta totiž príde tablet novej generácie iPad Air 4 a podľa únikov prejde rôznymi vylepšeniami.

Ešte len minulý rok bol na trh uvedený iPad Air 3 a dočkali sme sa pri ňom 10,5-palcového displeja. To však neplatí o nadchádzajúcej štvrtej generácii, ktorá by mala svojou veľkosťou „konkurovať“ špičkovému vlajkovému modelu iPad Pro.

Apple iPod 4
Zdroj: gizmochina.com

Bude Apple iPad 4 podobný verzii Pro?

Nedávne úniky nás oboznámili s niekoľkými podstatnými informácii, ktoré sa na verejnosť dostali od jedného z čínskych dodávateľov spoločnosti Apple. Tí prezradili, že si u nich dal technologický gigant postaviť telo zariadenia, ktoré bude mať 11-palcový displej ako súčasný iPad Pro.

To pravdepodobne znamená, že novinka sa zameria hlavne na orezanie rámov. Tie sme mohli vidieť aj na iPadoch Air 3 a pre niektorých sa zdali byť až príliš hrubé. Okrem toho by sa mala v smart zariadení nachádzať aj funkcia Fade ID.

Apple iPad 4
Zdroj: gizmochina.com

Niekoľko nových inovácií

V správe sa taktiež uvádza, že iPad Air 4 nahradí patentovaný port Lightning v prospech portu USB typu C. Táto zmena sa prejaví aj v najnovšej generácii tabletov iPad Mini, ktorých veľkosť sa zvýši zo 7,9-palcového displeja na 8,5-palcov.

Očakávané modely iPad Air a iPad Mini budú vo svojom vnútri skrývať čipset A13. To bude o niečo slabší čipset ako môžeme vidieť napríklad pri vlajkovom Pro, kde tvorcovia vložili A14X. iPad Air 4 by mal okrem iného zahŕňať aj podporu 5G sietí a uvidíme v ňom aj novú technológiu displeja mini LED.

Aj keď nám tieto informácie stále oficiálne nepotvrdil samotný Apple, v blízkej budúcnosti by sa to mohlo zmeniť. Do tej doby ich treba brať s menšou rezervou a počkať si na nové špecifikácie, o ktorých vás určite budeme informovať.

Čo hovoríte na pripravovaný iPad Air 4 od Apple, pri ktorom zažijeme niekoľko významných zmien? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov.

Zdroj: news.mydrivers.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -