NETFLIXOFFOstatné

Chceli by ste navštíviť svet Upside Down? Universal Studios totižto pridáva Stranger Things do Halloween Horror Nights!

Snom pravdepodobne každého filmového fanúšika je navštíviť Universal Studios. Obrovský park na štýl Disney Landu ponúka tie najlepšie filmové atrakcie, aké na svete vôbec existujú. Pokiaľ ste si mysleli, že je návšteva Rokfortu alebo Jurského parku nemožná, stačí zavítať do Kalifornie alebo na Floridu. Okrem tohto všetkého môžete zažiť akciu ako z filmu Rýchlo a zbesilo, previezť sa na gigantickej horskej dráhe v štýle Simpsonovcov alebo navštíviť natáčanie vašich obľúbených filmov. Áno, toto všetko ponúka raj s názvom Universal Studios. Peniaze si treba pripraviť aj na veľké nákupy, kedže sa v parku nachádza aj Šikmá ulička. Tam nesmie chýbať ani Ollivander, kde si môžete kúpiť vlastný prútik.

Inštalácia American Horror Story

Inštalácia American Horror Story, Zdroj: collider.com

Universal Studios spolupracuje s Netflixom!

Každoročne sa v parku koná udalosť zvaná Halloween Horror Nights. Ako napovedá samotný názov, táto akcia sa koná vždy v období Halloweenu a spája tie najlepšie hororové filmy a seriály. Navštíviť tak môžete tematické bludiská plné temnoty a strachu. Minulý rok napríklad zabodovali horory od Blumhouse (Očista, Insidious: Posledný kľúč, Sinister), seriál American Horror Story alebo klasiky ako Saw a Osvietenie. A čo bude hlavnou špecialitou tento rok? No predsa spolupráca Universal Studios a Netflixu kvôli “výstave” Stranger Things! Tú si ľudia užijú v Universal Studios HollywoodUniversal Orlando ResortUniversal Studios Singapore.

Lokácie budú obsahovať miesta ako Hawkingské laboratórium, Dom Byersovcov alebo temný les sveta Upside Down. S rekreáciou týchto ikonických miest pomáhali mená ako Matt Duffer, Ross Duffer Shawn Levy – Teda samotní tvorcovia série. Pokiaľ ste teda vždy snívali o tom, aby vás lovil Demogorgon, Universal Studios je to správne miesto. V Hollywoode a Orlande začína Halloween Horror Nights 14. septembra, zatiaľ čo v Singapure až 28. septembra. Dúfam teda, že sa tam uvidíme! Možno raz

Stranger Things

Zdroj: usatoday.com

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  OFF

  Tričká, kryty či šálky. Baby Yoda je výborným darčekom na Vianoce.

  Ostatné

  Ako dopadol Viedenský Comic Con 2019 a kedy organizátori chystajú ďalšie podujatie?

  OFFOstatné

  Skvelá zľava na konzolu PlayStation 4 a hry trvá už len pár dní

  OFFOstatné

  Veľký výpredaj: Získajte takmer 30 % zľavu na PlayStation 4 počas Black Friday

  Pridaj komentár