Filmy

Vypočujte si novú skladbu od Kaliho, soundtrack ku pripravovanému slovenskému thrilleru Únos!

O pripravovanej slovenskej dráme Únos sme sa rozpísali už viac krát. Únos sa nechal inšpirovať smutnými udalosťami z mladej demokracie, keď bol unesený prezidentov syn. Pod vedením talentovanej režisérky Mariany Čengel Solčanskej (napr. Láska na vlásku, Legenda o lietajúcom Cypriánovi) môžeme Únos prirovnať k slovenskej kvalite. Producentom tohto filmu je spoločnosť JMB Film and TV Production, ktorá má na svojom konte viaceré úspešné slovenské filmy. A tak veríme, že tento film o slovenskom režime, mafii, intrigách a inom bude ďalším dielom patriacim do kategórie „úspešné“. Napriek tomu, že film je z 90. rokov pre diváka nemá byť akýmsi nostalgickým okienkom. Politický thriller s hromadou temna, či už vrámci postáv alebo deja. Toto nám sľubuje film Únos, ktorý v slovenských kinách uvidíme už 2. marca 2017.

Únos distribučný trailer

Slovensko sa taktiež pomaly mení na Hollywood, a po novom preberáme myšlienku soundtrackov od rapperov. Zatiaľ čo v poslednej dobe počujeme vo filmoch a v traileroch Kanyeho Westa, my máme svoju slovenskú verziu. Totižto oficiálny soundtrack ku filmu Únos naspieval rapper Kali. Titulná skladba “Pravda je len jedna” prichádza aj s videoklipom. V ňom máme možnosť vidieť plno nových záberov z filmu. Ako je pri Kalim zvykom, hudbu mu robil talentovaný Peter Pann. Neostáva teda nič iné, len dúfať, že sa film pridá medzi tú hŕstku dobrých slovenských filmov.

Kali – Pravda je len jedna

V tomto článku nájdete všetky vydané teaser traileri pre tento film, pokiaľ ste ich teda stále nevideli. A nakoniec sa pozrieme na oficiálny kontroverzný plagát pre tento film, ktorý krásne vystihuje celé Slovensko. Úžas.

únos

Zdroj: facebook.com

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Pokračovanie filmu Vlak do Pusanu dostáva oficiálny trailer. Vyzerá rovnako dobre ako jeho predchodca?

  Filmy

  Film Morbius nakoniec tento rok neuvidíme. Koľko musí upír počkať?

  Filmy

  Nový animovaný Mortal Kombat prichádza s prvou ukážkou. Zverejňuje aj dátum vydania

  Filmy

  Sony posúva všetky letné filmy na rok 2021. Na aké filmy si musíme počkať?

  Pridaj komentár