Vypočujte si novú skladbu od Kaliho, soundtrack ku pripravovanému slovenskému thrilleru Únos!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

O pripravovanej slovenskej dráme Únos sme sa rozpísali už viac krát. Únos sa nechal inšpirovať smutnými udalosťami z mladej demokracie, keď bol unesený prezidentov syn. Pod vedením talentovanej režisérky Mariany Čengel Solčanskej (napr. Láska na vlásku, Legenda o lietajúcom Cypriánovi) môžeme Únos prirovnať k slovenskej kvalite. Producentom tohto filmu je spoločnosť JMB Film and TV Production, ktorá má na svojom konte viaceré úspešné slovenské filmy. A tak veríme, že tento film o slovenskom režime, mafii, intrigách a inom bude ďalším dielom patriacim do kategórie „úspešné“. Napriek tomu, že film je z 90. rokov pre diváka nemá byť akýmsi nostalgickým okienkom. Politický thriller s hromadou temna, či už vrámci postáv alebo deja. Toto nám sľubuje film Únos, ktorý v slovenských kinách uvidíme už 2. marca 2017.

Únos distribučný trailer

Slovensko sa taktiež pomaly mení na Hollywood, a po novom preberáme myšlienku soundtrackov od rapperov. Zatiaľ čo v poslednej dobe počujeme vo filmoch a v traileroch Kanyeho Westa, my máme svoju slovenskú verziu. Totižto oficiálny soundtrack ku filmu Únos naspieval rapper Kali. Titulná skladba „Pravda je len jedna“ prichádza aj s videoklipom. V ňom máme možnosť vidieť plno nových záberov z filmu. Ako je pri Kalim zvykom, hudbu mu robil talentovaný Peter Pann. Neostáva teda nič iné, len dúfať, že sa film pridá medzi tú hŕstku dobrých slovenských filmov.

Kali – Pravda je len jedna

V tomto článku nájdete všetky vydané teaser traileri pre tento film, pokiaľ ste ich teda stále nevideli. A nakoniec sa pozrieme na oficiálny kontroverzný plagát pre tento film, ktorý krásne vystihuje celé Slovensko. Úžas.

únos
Zdroj: facebook.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -