Nemáte radi La La Land? Nový úprimný trailer si zobral pod zúbok ako jeho, tak aj Moonlight!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Najčítanejšie za 7 dní

Úprimný trailer (Honest Trailers) vznikol preto, aby v jednom krátkom videu, vtipne poukázal na chyby vo filme. Väčšinou sa jedná o nelogickosť deja, zbytočné naťahovanie filmu ale aj časté opakovanie jednotlivých slov. Tieto trailery tu existujú už nejakú dobu. Konkrétne sú to 4 roky a za ten čas, si s nimi kanál Screen Junkies vydobyl na youtube veľké meno. Momentálne majú 6 miliónov odoberateľov a celkovo 202 honest trailerov. Screen Junkies majú samozrejme aj iné videá na svojom kanáli, ktoré určite stoja za pozretie. Tento týždeň sa spolu pozrieme na Úprimný Trailer na La La Land! Alebo na Moonlight? Nejak sa nám to pletie… Prečo teda nie obe?

Úprimný Trailer na La La Land… a Moonlight!

Pokiaľ nemáte radi La La Land, alebo nieste spokojní s výhrou Moonlightu na Oscaroch, tento trailer bude niečo pre vás! takisto možno otvorí oči všetkým, ktorý tieto filmy milujú. La La Land je vlastne cestou do „fantasy“ Los Angeles v ktorom sú všetky pamiatky úplne vyľudnené, a ľudia si nevyberajú mobil z vačku pred tým, ako skočia do vody. Prečo vlastne rozprávam o La La Lande? To je omyl! Tento Honest Trailer predsa patrí Moonlightu! Máte možnosť počuť úžasnú pieseň o tom, prečo vlastne tento film vyhral Oscara. Toto video naozaj stojí za pozretie!

Úprimný trailer urobil youtube kanál Screen Junkies

Pobavilo vás toto video? Sledujete prácu Screen Junkies? O svoje názory sa s nami podeľte v komentároch.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -