Utajené natáčanie filmu James Bond 25? Tvorcovia zamierili do Nórska!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Zdá sa, že nadchádzajúci film James Bond 25 konečne započal svoje dlho pripravované natáčanie. Pokračovanie tejto akčnej série malo veľmi dlhú a komplikovanú cestu k produkcii, v ktorej sa vyskytovali problémy ohľadom režiséra, scenáru a hlavnej postavy. Tou bude bezpochyby herec Daniel Craig, ktorý si však istý čas nebol svojím návratom vôbec istý. Našťastie sa ale všetko vyriešilo a podľa viacerých správ sa začala výroba 25. filmu z dlhoročnej série, ktorá nás bude baviť stále dokola.

Produkcia filmu James Bond 25 na „výlete“ v Nórsku

Dva rôzne zahraničné zdroje, The Daily Mail a Bond fan, uviedli na svetlo sveta zaujímavé a často spoľahlivé informácie. Podľa nich sa režisér Cary Fukunaga a herec Daniel Craig vypravili do Nórska a svoj odchod sa snažili utajiť najlepšie ako sa len dá. Výlet do severskej krajiny by mal byť z dôvodu natočenia kľúčových sekvencií filmu. Ak sú informácie pravdivé, celá výprava už v tomto momente pracuje na ďalšom akčnom kúsku. Tieto filmové scény by mali podľa všetkého obsahovať zamrznuté jazero.

Zaujímavosťou je, že scenár nebol stále dokončený a spomínané jazero sa podľa informácii začne v najbližších týždňoch topiť. Počasie sa ovplyvniť nedá a tvorcovia potrebujú tieto zábery natočiť čo najskôr. Po ukončení natáčania čaká celý výrobný tím krátka pauza a po prezradení finálneho scenára sa rozbehne už hlavná časť natáčania. No musíme dodať, že po tak dlhom čakaní a riešení problémov je aj jeden záber dobrým krokom vpred. Nemáme pravdu?

Zdroj: movieweb.com

Ak sa vrátime do roku 2015, po vypustení filmu Spectre sme sa od herca Daniela Craiga dozvedeli, že plánuje ešte jeden návrat. To rozbehlo lov o nového režiséra a tento bod sa ukázal ako veľmi náročný. Do režisérskeho kresla pôvodne zasadol Danny Boyle (Milionár z chatrče) a spolupracovať chcel so scenáristom Johnom Hodgehom (Trainspotting). Tu však začali vznikať prvé nezhody medzi štúdiom a obaja páni sa rozhodli odísť. Scenár bol neskôr opäť prehodnotený a na pozícii režiséra sa nakoniec objavil Cary Fukunaga. Celý projekt teda padol do rúk mladého režiséra, ktorému s tvorbou scenára pomôže Scott Z. Burns (The Bourne Ultimatum).

Hlavnú zápornú postavu si zahrá oscarový Rami Malek, ktorému bude na plátne robiť spoločnosť herec Billy Magnussen. Ten si zahrá novú postavu, ktorá zatiaľ nebola odhalená. Okrem vyššie menovaných hercov sa očakáva návrat kľúčových členov obsadenia, medzi ktorými sa nachádzajú Ralph Fiennes (M), Naomie Harris (Moneypenny) a Ben Whishaw (Q). Premiéra filmu je naplánovaná na 8.apríla 2020. Ste pripravení na poriadnu dávku akcie? Vaše postrehy nám nezabudnite napísať do komentára. 

Zdroj: flickeringmyth.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -