Filmy

Koľko trvala natočiť zložitá scéna z filmu Uteč ktorá sa nakoniec vo filme ani neukázala? Herci to vedia presne!

Pozor! Článok obsahuje spoilery

Uteč vymazané scény

Filmy sú ťažký business. Herci majú len malú šancu preraziť, ktorá sa blíži nule a o kameramanoch a producentoch ani rozprávať nemusíme. Ale keď sa vám podarí preraziť, tak na vás čaká ešte jedna veľká prekážka. A tou je samotný film. Pri natáčaní snímky môžete prežiť mnoho prebdených nocí a nakoniec to môže dopadnúť ako čistá fraška. Snímka Uteč bola však výnimkou. Film získal na mnoho portáloch výborné recenzie a na Rotten Tomatoes si drží hodnotenie 99%. Hlavné postavy filmu majú na natáčanie zväčša dobré spomienky, ale nájdu sa aj tie zlé. Herečka Allison Williams sa vyjadrila veľmi trpko k jednej scéne:

“Pamätáte si tú scénu s Badmintonom? Tak práve na tú sme sa pripravovali  2 týždne!”

Uteč vymazané scény

Zdroj: fandango.com

Samozrejme, že ste vo filme scénu s badmintonom nemali možnosť vidieť. Bolo to preto, lebo celá scéna sa nakoniec vymazala. Scénu si ale budete môcť pozrieť na Blu-Ray verzii, ktorá sa momentálne dostáva do predaja! Druhá hviezda filmu si spomenula na ďalšiu vystrihnutú scénu z filmu. O ktorú scénu sa s nami herec podelil?

“V traileri sa nachádza scéna, ktorá však nie je vo filme. Pamätáte si, keď som v “čiernom priestore” a je pri mne ten jeleň? Nemal som ju možnosť ešte vidieť! Takže práve tú scénu uvidíte na Blu-Ray. Chris v tej scéne zisťuje, ako to vyzerá v “čiernom priestore” vďaka zapaľovaču. Je to epické.”

Ak si plánujete film zakúpiť, tak máte možnosť objednať si ho práve tu. Film je momentálne distribuovaný len v anglickom jazyku, ale veríme, že do pár mesiacov sa dočkáme aj slovenskej verzie Blu-Rayu. Ak vás film zaujíma a ešte ste tak neučinili, prečítajte si našu recenziu!

About author

I love Pickles
  Related posts
  FilmyTrailery

  Prvý trailer na film Bloodshot predstavuje Vina Diesela v úlohe brutálneho hrdinu

  Filmy

  Naozaj chcel Jared Leto zrušiť film JOKER s Joaquinom Phoenixom?

  FilmyOdporúčame

  TOP 10 hororových komédií, ktoré musíš pred filmom Zombieland 2 vidieť aspoň raz

  Filmy

  Do filmu Matrix 4 sa pridáva ďalší obľúbený herec. Kedy príde do kín?

  Pridaj komentár