Seriály

Uvidíme ešte niekedy pokračovanie Inhumans, alebo ABC tento seriál zruší nadobro?

So seriálom Inhumans z dielne ABC sme sa stretli ešte v minulom roku. Prvá séria prišla s ôsmymi časťami. Jednalo sa taktiež o prvý seriál, ktorý sa dostal do kín. Avšak podľa hodnotení kritikov z Rotten Tomatoes je možné ho považovať za absolútne fiasko. Seriálu sa podarilo získať smutných, ba až smiešnych 10%. Ide o jeden z najhorších výtvorov Marvelu.

V seriáli sa objavili sľubní herci ako známa tvár z Game of Thrones (Ramsay Bolton) Iwan Rheon (Maximus), či pôvabná Serinda Swan (Medusa), ktorá si zahrala vo filmoch ako Tron: Dedičstvo a Percy Jackson: Zlodej blesku. Avšak hlavnú rolu Black Bolta si uchmatol Anson Mount, ktorého môžeme poznať z televíznej série Nezvestní. Všetko naznačuje tomu, že sa ABC rozhodlo po neúspešnej prvej sérii v tichosti seriál ukončiť. Vďaka negatívnym recenziám a veľmi slabej návštevnosti sa seriál stal absolútnym prepadákom. Avšak stále sme nedostali žiadne oficiálne vyjadrenie.

pokračovanie Inhumans

Zdroj: screenrant.com

Zruší ABC pokračovanie Inhumans?

Chýry o zrušení série tu boli už niekoľko mesiacov, avšak začali sa výrazne stupňovať po tom, ako Disney získal od Foxu práva na X-Menov. Inhumans boli vnímaní ako náhrada za Wolwerina, Jean Grey a zvyšok mutantov od Marvelu. Keďže sa X-Meni vracajú naspäť domov, vyzerá to tak, že čas pre seriál vypršal. Black Bolt, Medusa a zvyšok Inhumans žili akosi len ako záplata.

pokračovanie Inhumans

Zdroj: ew.com

Síce sa stránka show stále nachádza na oficiálnom webe ABC, ale nenachádza sa v rozbaľovacom menu v sekcii “shows”. Hoci to nie je oficiálne potvrdenie toho, že séria umrela, ale mnoho vecí naznačuje, že to pre ňu nevyzerá veľmi ružovo. A plus keď si to spojíme s nedávnym vývojom situácie, presnejšie s komentármi prezidenta ABC Channinga Dungeyho, všetko začne byť zreteľné:

“Čísla pre nás bohužiaľ neboli také vzrušujúce, ako sme dúfali.”

Preto to vyzerá tak, že túto slabú sériu sme videli poslednýkrát.

pokračovanie Inhumans

Zdroj: screenrant.com

Ak sa naozaj jedná o koniec Marvel’s Inhumans, tak to jednoznačne nie je žiadnym prekvapením. Predpokladáme, že si budeme musieť počkať ešte pár mesiacov predtým ako bude séria zrušená oficiálne. Dovtedy len môžeme rozmýšľať nad všetkým, čo jej pád spôsobilo. Dúfame aj taktiež, že sa tvorcovia zo svojich chýb poučili.

Bude vám séria chýbať? Videli ste medzi ľuďmi, ktorí na nej boli aj v kine? Napíšte nám do komentárov, čo si o pravdepodobnom konci seriálu myslíte!

About author

my life is a meme
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  OdporúčameSeriály

  Čo bude v MCU nasledovať po udalostiach filmu Avengers: Endgame?

  RebríčkySeriály

  TOP 10 najsmutnejších momentov v seriáli Rick a Morty

  Pridaj komentár