Uvidíme ešte Natalie Portman v ďalších Marvel projektoch?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Chýba vám Natalie Portman v momentálnych Marvel filmoch?

Natalie Portman sa už stala herečkou, ktorá si role vyberá. No a nevyberá si zle, tento rok ju pravdepodobne čaká ďalšia nominácia na Oscara s filmom Jackie. Problém je, že aj keď ste herec čo si vyberá, pri štúdiu Marvel to tak neplatí. Ich zmluvy sú vraj ako zmluvy s diablom. Neplatia (našťastie?) pre všetkých. Keď sa Natalie upísala Marvelu, každý sa potešil, že ju budeme často v tomto svete výdať. Veľké sklamanie teda určite prišlo, keď sa okrem Thora 1 a 2, už v žiadnom inom Marvel projekte neobjavila.

No a ak ste si mysleli, že v ďalšom Thorovi sa jej opäť dočkáme, budete sklamaní. Jej postava, Jane Foster, sa neobjaví ani v treťom filme o Asgardskom superhrdinovi. Samotná herečka dokonca dávnejšie povedala, že jej postava v MCU nateraz skončila. Tvorcovia nám vysvetlili, že Jane v Thorovi 3 neuvidíme hlavne preto, lebo veľká časť filmu sa bude diať vo vesmíre. Jej posledné interview však možno dodalo Marvel fanúšikom štipku nádeje.

Chceli by ste opäť vidieť Natalie Portman v Marvel univerze?
Chceli by ste opäť vidieť Natalie Portman v Marvel univerze?

Pri jej momentálnom promovaní filmu Jackie, sa jej niekto opýtal, či sa ešte objaví v Marvel univerze. Po tejto otázke sa Portman rozrozprávala o tom, ako nemá rada natáčania pred zelenými a modrými plátnami. Potom sa však usmiala a povedala: “Snáď sa s nimi jeden deň popasujem”. Pre fanúšikov toto bola pozitívna odpoveď na jej návrat. Určite každého naštvalo, keď sa v Avengers a Avengers: Age of Ultron vôbec neukázala. Žeby teda Avengers: Infinity War už takúto chybu neurobilo? Uvidíme…

Myslíte teda, že sa Portman do Marvelu vráti? Priali by ste si vidieť jej návrat? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

Najnovší obsah