Uvidíme niekedy film VENOM 3? Tom Hardy hovorí, že také jednoduché to nebude…

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Do kín sa 14. októbra 2021 dostal Venom: Carnage prichádza. Pokračovanie úspešného príbehu legendárneho komiksového anti-hrdinu Venom (2018) tvorí jednoduchý a malý príbeh. Zároveň však ukazuje na väčšie veci, ktoré sa v univerze chystajú… Znamená to, že teda určite uvidíme aj film Venom 3? Nuž, také jednoduché to nebude. Tom Hardy nám totiž prezradil, čo sa musí stať, aby sme videli aj tretiu snímku.

Uvidíme niekedy film Venom 3? Toto nám prezradil Tom Hardy

Keď sa nám v roku 2018 na filmových plátnach predstavil Eddie Brock v podaní známeho herca Toma Hardyho, vedeli sme, že by sme sa mali pripraviť na riadnu jazdu. Prvý film uchvátil (nielen) fanúšikov Marvel komiksov. V novej forme prišiel anti-hrdina, ktorý už bol v istej forme predstavený v starej Spider-Man ságe, konkrétne vo filme Spider-Man 3 (2007) s Tobeym Maguireom, režírovaným Samom Raimim.

Tento raz sa však celý príbeh venoval Venomovi. Diváci si zamilovali neseriózny tón filmu, množstvo vtipov v podaní Toma Hardyho a scénu za scénou úžasnej CGI akcie.

Filmu sa taktiež zadarilo po finančnej stránke. Štúdio Sony Pictures tak prakticky okamžite dalo zelenú pokračovaniu, ktoré môžeme práve vidieť v kinách. Vo filme Venom: Carnage prichádza sa do mixu pridal Kletus Casady, ktorý sa spája s červeným symbiontom Carnageom.

POZOR, NASLEDUJÚ SPOILERY NA FILM VENOM: CARNAGE PRICHÁDZA

Bude aj tretí diel?

S tým, ako skončil Venom: Carnage prichádza, je celkom zjavné, že v plánoch je aj film Venom 3. Reč je konkrétne o dvoch scénach, ktoré to napovedajú.

venom spider-man
Zdroj: thedirect.com

Tou prvou je záverečná scéna príbehu, kde Eddie a Venom rozmýšľajú nad svojím údelom vo svete. A jednohlasne sa zhodnú nad spoločným cieľom: nájsť čo najviac zloduchov, ktorí si zaslúžia byť zjedení. Je teda celkom jasné, že v úlohe anti-hrdinu ešte ani zďaleka neskončili.

Tou druhou je, samozrejme, potitulková scéna. V nej sa Eddie a Venom zjavne premiestnia do alternatívneho vesmíru. A teraz pozor: v televízii nevidia nikoho iného, ako J. Jonah Jamesona, ktorý hovorí o Spider-Manovi. Spider-Mana aj vidíme, a má tvár Toma Hollanda, ktorý túto postavu stvárňuje v MCU.

Znamená to, že Eddie a Venom sa premiestnili do Marvel Cinematic Universe? Stretnú sa s Peterom Parkerom (či už jedným alebo s viacerými)? A toto všetko nám ukáže práve film Venom 3?

Nie je to tak „jednoduché“

V nedávnom rozhovore ohľadom filmu Venom: Carnage prichádza sa k tomu, či uvidíme Venoma a Spider-Mana bok po boku, vyjadril jeho režisér Andy Serkis (ktorého poznáme aj ako postavu Ulyssesa Klaua z MCU). Otázka padla aj na spomínaný crossover dvoch dôležitých postáv. Pre portál IGN sa vyjadril takto:

„Pozrite, to je tá ozázka, ktorú sa každý pýta. Všetci chcú vedieť, či Venom stretne Spider-Mana, ale podla mňa by sa to nikdy nemalo stať…
Iba žartujem, samozrejme, že sa to stane.“

Po vydaní druhého Venoma to aj máme potvrdené. Postavy sa teraz nachádzajú v rovnakom univerze a je len otázkou času, kedy sa stretnú. Je tu však stále jedno veľké ALE.

Venom 2: Carnage prichádza recenzia
Zdroj: Sony Pictures Entertainment

Tom Hardy hovorí, že všetko je pripravené na film Venom 3. Dokonca aj príbeh je už z časti hotový, keďže sa na ňom začalo pracovať ešte počas produkcie filmu Venom 2, ako uvádza Esquire. Teraz všetko podľa slov Hardyho záleží už len na jednom: na peniazoch.

Áno, obvyklá podmienka pokračovania je pravdou aj pri Venomovi. Aby sme videli film Venom 3 a aj potenciálne stretnutie legendárneho čierneho symbionta so Spider-Manom z MCU, musí druhý diel ságy poriadne zarobiť.

A teraz prichádzajú dobré správy. Filmu Venom: Carnage prichádza sa zatiaľ, v čase písania tohto článku, veľmi dobre darí. Film počas otváracieho víkendu v USA zarobil až 89 miliónov dolárov, čo je ešte viac, ako za rovnaký čas zarobil pôvodný Venom v roku 2018. Ten celkovo utŕžil tržby 856 miliónov dolárov, čo znamená, že podobnú, ak nie ešte väčšiu sumu, by mal dosiahnuť aj Venom 2.

Všetko nasvedčuje tomu, že film Venom 3 je len otázkou času a pôjde o epické spojenie vesmírov Sony (Venom) a MCU (Spider-Man).

Zdroj: screenrant.com, digitalspy.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -