Vrátia sa Timothée Chalamet a Armie Hammer v pokračovaní filmu Call Me By Your Name?

Nenechajte si ujsť

Oliver Kohár
Oliver Kohár
Večný študent kinematografie... aj jej obskúrnych zákutí.

Pokračovanie Call Me By Your Name

Pokračovanie Call Me By Your Name je medzi filmovými fanúšikmi už dlho očakávané. O druhom dieli sa šušká už dlhšiu dobu a niet sa čomu diviť. Prvý diel zožal vo svete veľký úspech, či už u divákov, alebo kritikov. Bol dokonca nominovaný na štyri Oscary, z toho jeden (Najlepší adaptovaný scenár) premenil na výhru. Navyše kniha, ktorú prvý film adaptoval, má pokračovanie. V čom je teda problém?

Problematická je pravdepodobne súčasná svetová kríza. Ústredná herecká dvojica Timothée Chalamet a Armie Hammer ako Elio a Oliver by si svoje role v pokračovaní radi zopakovali. Podľa niektorých zdrojov sú dokonca filmu oficiálne upísaní. Druhý diel Call Me By Your Name chce aj režisér Luca Guadagnino, ktorý na ňom už začal pracovať.

Call Me By Your Name
Zdroj: saleminteractivemedia.com

V novom rozhovore pre taliansky časopis La República režisér Luca Guadagnino povedal, že Chalamet a Hammer nie sú jediní členovia pôvodného ansámbelu, ktorí by sa mali v pokračovaní vrátiť. Guadagnino sa v súvislosti s pokračovaním vyjadril takto:

„Pred vypuknutím koronavírusu, som sa mal v Spojených štátoch stretnúť so spisovateľom, ktorého mám veľmi rád. Jeho meno nechcem prezradiť, ale mali sme prediskutovať druhú časť. Bohužiaľ sme museli naše stretnutie zrušiť.“

Guadagnino neskôr dodal:

„Je pre mňa samozrejme veľkou cťou pracovať s Timothéem Chalametom , Armie Hammerom, Michael Stuhlbargom (Eliov otec, Samuel), Esther Garrel (Marzia) a ostatnými hercami z prvého filmu. Všetci by mali byť v novom filme.“

Call Me By Your Name
Zdroj: cinea.be

O čom by mal príbeh byť?

Call Me By Your Name 2  by malo byť adaptáciou druhej knihy spisovateľa Andrého Acimana Find Me. Samozrejme nie sú dostupné žiadne informácie o tom, ako veľmi sa bude film druhej knihy držať. Avšak kniha ponúka zaujímavý príbeh – Eliov otec Samuel prešiel rozvodom. Rozhodne sa vycestovať z Florencie do Ríma aby navštívil svojho syna, z ktorého sa stal profesionálny pianista.

Náhodné stretnutie vo vlaku vedie ku vzťahu, ktorý navždy zmení Samuelov život. Elio sa presťahuje do Paríža, kde taktiež zažije nečakanú aféru. Z Olivera sa stal profesor v severnom, Novom Anglicku. Navyše je otcom už takmer dospelých synov. Avšak zrazu pocíti túžbu vrátiť sa do Európy.

Ako sa tieto dejové línie spoja, ktorí herci z pôvodného filmu sa vrátia, alebo či vôbec toto pokračovanie Call Me By Your Name vznikne, ostáva záhadou. Vyzerá to tak, že oň tvorcovia prvého filmu bojujú, ale výsledok stále nie je jasný. A určite tomu nenapomáha ani koronavírus.

Chceli by ste vidieť pokračovanie Call Me By Your Name?

Zdroj: highsnobiety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -