Uvidíme niekedy pokračovanie filmu Alien: Covenant? Michael Fassbender sa chce vrátiť!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Od posledného filmu zo série Votrelec ubehli tri dlhé roky. Mnohým fanúšikom sa síce prequely Prometheus a Alien: Covenant nepáčili, no na druhú stranu nám predstavili naozaj zaujímavý príbeh. Samotných votrelcov dali bokom a hlavnými hviezdami boli androidi a Stvoritelia (Engineers).

Disney o pokračovaní série Votrelec a Planéta opíc

Bohužiaľ, Covenantovi sa moc nedarilo ani po stránke zárobkov. Film stál 97 miliónov amerických dolárov a celosvetovo si zarobil „len“ $241 miliónov. Je to síce pekné číslo, no očakávania boli nastavené oveľa vyššie. Posledným faktorom je štúdio Disney, ktoré odkúpilo Fox a teraz vlastnia celú franšízu Votrelec a vývoj série je iba v ich rukách. Uvidíme teda niekedy pokračovanie?

Ako je to s koncom filmu podľa vás?
Zdroj: pop.inquirer.net

Uvidíme pokračovanie filmu Alien: Covenant?

Počas propagácie filmu X-Men: Dark Phoenix sa herci James McAvoy a Michael Fassbender dostali k rozhovoru s portálom BadTaste.it. A ako už určite viete, Fassbender v sérii Votrelec stvárňuje androida Davida a zároveň aj jeho novšiu verziu Waltera. Ako teda on vidí pokračovanie tejto série?

Povedal, že „miluje tú postavu [Davida]“ a bolo by super opäť sa spojiť s Ridley Scottom na treťom a potenciálne poslednom Alien prequel filme. Hlavne po tom, aké úsilie bolo vložené do Prometheus a Covenant. Bohužiaľ, podobne ako aj jeho hereckí kolegovia, tak ani on netuší nič o možnom pokračovaní. Zvažuje Disney vôbec tento nápad?

Uvidíme Engineerov aj v nasledujúcich častiach?
Zdroj: aliens.wikia.com

Na festivale CinemaCon sme sa dozvedeli, že štúdio má v pláne „vytvoriť nové príbehy“ zasadená do sveta votrelcov. To však neodpovedá na otázku, či niekedy uvidíme ukončenie Davidovho príbehu a celej prequel ságy.

Pôvodne sa tento film mal nazývať Alien: Awakening a nepodložené správy hovorili, že sa mal zamerať na preživších Stvoriteľov a ich pomstu voči Davidovi. Dokonca existovali špekulácie, že sa celý film skončí na mesiaci LV-426 z pôvodného Alien filmu. Tým by sa samozrejme celý kruh o stvorení Xenomorphov uzavrel. Bohužiaľ, pravdu nám odhalí iba čas…

Mohlo by vás zaujímať: Vyskúšali sme si hru Alien: Blackout

Chceli by ste vidieť pokračovanie prequel série? Alebo by ste boli radšej, ak by nám Disney ukázalo nejaký nový príbeh? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -