[UPDATE] Captain Marvel sa stáva novým Iron Manom! V koľkých Marvelovkách sa objaví?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

V koľkých filmoch uvidíme Captain Marvel?

Už dlhšie tu píšeme o tom, že s Avengers 4 príde veľký koniec jednej Marvel fázy. Nových hrdinov si už totiž štúdio popredstavovalo a ostáva nám už len rozlúčiť sa s tými starými. Ako sa to stane, to sa bohužiaľ dozvieme až v máji, avšak už teraz môžeme špekulovať nad tým, ktorí noví hrdinovia sa dostanú do popredia a vytvoria kvázi nový Avengers tím.

Novým vodcom hrdinov sa najprv javil, že bude Spider-Man, avšak vyzerá to tak, že po jednom kapitánovi túto funkciu prevezme druhý. Captain Marvel je teda rodenou veliteľkou a v komiksoch sa vždy nachádza na vyšších pozíciách v celom tíme. Očividne chce teda štúdio dodržiavať komiksové pravidlá a tak herečku Brie Larson napísali už na 7 Marveloviek.

prvý captain marvel trailer
Zdroj: wallpapersite.com

Týmto štýlom sa teda čo nevidieť dotiahne na terajšieho hlavného hrdinu, Iron Mana. Ten sa do dnešného momentu objavil až v 9 Marvelovkách, a to zatiaľ nerátame pripravovaný film Avengers 4. Marvelová si však zo svojich siedmich už tento rok bude môcť odškrtnúť dva, keďže sa ukáže vo vlastnej sólovke ale aj v práve spomínaných Avengers 4.

V akých ďalších filmoch by sme ju ale mohli vidieť? Ak sa dodrží Marvelovská tradícia, mala by mať svoju trilógiu. To by sme teda mohli škrtnúť ďalšie dva filmy. Čo ale tie zvyšné tri? Nuž, ak Marvel plánuje robiť vesmírne filmy Eternals alebo tretích Strážcov Galaxie, určite by sme aspoň v jednom z nich mohli vidieť práve ju. Mohla by sa objaviť aj v samostatnom Black Widow filme, ak by chcel Marvel napríklad ukázať viac ženskej sily na plátne. Nevylučuje sa však ani ďalší Avengers film, o ktorom len zatiaľ nevieme. Každopádne, stále sa tu bavíme o pláne na mnoho rokov, takže teoretizovať tu môžeme naozaj zbytočne.

UPDATE: Herečka nakoniec túto informáciu vyvrátila na svojom twitteri.

Čo hovoríte na to, že Marvel už herečku Brie Larson zapísal na 7 filmov? Skúsite si tipnúť, o ktoré by mohlo ísť? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -