V nemocnici kvôli Avengers: Endgame? – Mladú ženu hospitalizovali po hysterickom záchvate!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Práve sa v kinách premieta najočakávanejší film všetkých čias. Povedzme si pravdu, nikto z nás skutočne nebol pripravený na koniec. Ten však aj napriek tomu prišiel a pokiaľ ste už 22. marvelovku videli, zistili ste, že jej sledovanie bolo omnoho ťažšie, ako sme si kedykoľvek mohli predstaviť. Pravdepodobne ste tiež plakali. Nedivil by som sa, pretože plakal takmer každý divák. Jedna fanúšička však bola filmom tak šokovaná a smutná, že skončila v nemocnici kvôli Avengers: Endgame! Čo sa stalo?

Zaujímavosti o Avengers: Endgame
Zdroj: medium.com, complex.com, fizidi.com

V nemocnici kvôli Avengers: Endgame

Tieto postavy sme videli už v mnoho filmoch. Strávili sme s nimi naozaj veľkú kopu času, a tak sme sa do nich zamilovali. Stali sa veľkou súčasťou našej hlavnej záľuby – sledovania filmov – a preto nás už len myšlienka, že ich príbeh sa blíži ku koncu, absolútne zarmútila. Niektorí fanúšikovia však MCU berú vážnejšie ako iní. Dokonalým príkladom je 21-ročná čínska diváčka.

Mladú ženu ovplyvnili emócie pri sledovaní Avengers: Endgame natoľko, že v kine začala nekontrolovane plakať a vzlykať. Po skončení filmu sa jej podľa všetkého začalo ťažko dýchať a v rukách i nohách cítila silné mravčenie. Žena bola ihneď prevezená do nemocnice, kde doktori na pohotovosti zistili, že jej ublížila hyperventilácia pri plakaní. V skratke jej z filmu doslova došiel kyslík. V nemocnici sa o ňu, našťastie, dobre postarali, a už sa stihla celkom zotaviť.

V nemocnici kvôli Avengers: Endgame
Ilustračná fotografia; Zdroj: shutterstock.com

Tento nezvyčajný prípad je skvelou ukážkou toho, akou veľkou časťou nášho života sú naše obľúbené filmy. Sledovať postavy, ktoré na striebornom plátne vídame už niekoľko rokov s vedomím, že možno ich vidíme naposledy, bolo aj pre mňa veľmi mocným zážitkom. Nuž, byť fanúšikom niekedy naozaj nie je ľahké…

Prvé reakcie na Avengers: Endgame
Zdroj: cuongphim.com

Zapoj sa do našej spoilerovej diskusie

A ako ste z kina po Avengers: Endgame vyšli vy? Tiež ste si poplakali, alebo nerozumiete, ako sa niekto dokáže zrútiť z fiktívneho príbehu? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -