Warner Bros. má obavy vypustiť ich hororový klenot V zajatí démonov 3 už tento rok. Prečo a kedy ho teda uvidíme?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Dátum vydania očakávaného hororu V zajatí démonov 3 sa podľa všetkého oneskorí až do roku 2021 a tohtoročná septembrová premiéra je minulosťou. Najnovší film zo stále rozširujúceho sa univerza V zajatí démonov nesie názov „The Devil Made Me Do It„a štúdio Warner Bros. sa stále nevie rozhodnúť.

No vôbec sa nikomu nemôžeme čudovať a celý Hollywood bol zasiahnutý pandémiou nového koronavírusu, ktorý nepoľavuje ani do dnešných dní. S tým sa už jednoducho musíme naučiť žiť, ale ako sa k tomu postavia popredné filmové štúdiá?

film V zajatí démonov 3
Zdroj: thedrum.com

Uvidíme horor V zajatí démonov 3 až v roku 2021?

Tentokrát nás svetoznáme manželské duo Ed a Lorreine Waarrenovci zavedú na úplne nové miesto a zo strašidelného domu sa presunieme do súdnej siene. Príbeh je založený podľa skutočných udalostí z roku 1981 a bližšie nám ukáže jeden z najtemnejších prípadov v histórii USA. Vraždu Alana Bona, ktorého zabil Arne Cheyenne Johnson pod vplyvom démonických síl.

Ako teda môžeme vidieť, štúdio Warner Bros. si dalo na výbere príbehu záležať, ale stále ostávajú s uvedením ich najnovšieho hororového titulu nervózni. Aj z toho dôvodu nás čaká pravdepodobný presun z roku 2020 do 2021. Presný dátum zatiaľ nevieme, pretože informáciu musí filmové štúdio najskôr oficiálne potvrdiť.

Christopher Nolan Tenet
Zdroj: Entertainment Weelkye

Je dôvodom oneskorenia Nolanov Tenet?

Ak sa Warner Bros. nakoniec neodhodlá uviesť film V zajatí démonov 3 tento rok, prednosť pravdepodobne dostane ich ďalšia nadchádzajúca lahôdka od režiséra Christophera Nolana. Film Tenet bol už taktiež niekoľkokrát odložený, no v našich kinách by sa mal objaviť už 12. augusta 2020.

To však znamená pre všetkých fanúšikov hororu mierne sklamanie, ale nič sa nedá robiť. Situácia vo svete je momentálne stále kritická a Hollywood sa podľa toho musí zariadiť.

Či teda uvidíme film V zajatí démonov 3 v kinách 11. septembra 2020 ostáva záhadou a všetko bude závisieť od toho, ako rýchlo sa Amerika otrasie z udalostí posledných mesiacov.

Tešili ste sa na film V zajatí démonov 3 a príde vám rok 2021 ako neskorý dátum vydania? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov. 

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -