Najtemnejší a najstrašidelnejší. Finálny trailer k filmu V zajatí démonov 3 sľubuje príchod hororu roka

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Štúdio Warner Bros. zverejnilo finálny trailer k očakávanému hororu V zajatí démonov 3: Prinútil ma k tomu diabol, pri ktorom sa tvorcovia opäť nechali inšpirovať mrazivými skutočnými udalosťami z minulého storočia.

V hlavných úlohách klasicky Vera Farmiga (Chlapec v pruhovanom pyžame) ako Lorraine Warrenová a Patrick Wilson (Aquaman) ako jej manžel Ed Warren. Namiesto otca úspešnej hororovej franšízy Jamesa Wana (Saw: Hra o prežitie) zasadol do režisérskeho kresla menej skúsený Michael Chaves (Kliatba kvíkajúcej ženy).

Premiéra je naplánovaná na 4. júna 2021 na HBO Max a už 3. júna (štvrtok) sa táto dobre vyzerajúca hororová nádielka ukáže aj v slovenských kinách.

Finálny trailer k hororu V zajatí démonov 3:

„Súd akceptuje existenciu Boha zakaždým, keď svedok prisahá, že hovorí pravdu. Myslím, že nastal čas, aby prijal aj existenciu Diabla,“ odznie v ukážke z úst Eda Warrena.

Dokonalý úvod v poslednom traileri naznačuje, že Warrenovcom skrížil cestu najtemnejší a najzáhadnejší prípad ich životov. Tretí film z hlavnej dejovej línie s titulným názvom Prinútil ma k tomu Diabol bude riešiť veľmi zvláštny prípad vraha, ktorý sa vyhlásil za nevinného.

Jeho ohavný čin bol totižto ovplyvnený démonickými silami a Arne Cheyenne Johnson (Ruairi O’Connor) nespáchal vraždu prvého stupňa vlastným vedomím. No aj keď sa jedná o skutočnú udalosť, niektoré situácie budú vo filme zveličené, ale to je pri tvorbe kvalitného hororu jednoducho nevyhnutné.

V zajatí démonov 3 finálny trailer
Zdroj: metacritic.com

Oficiálna synopsa:

„V zajatí démonov: Prinútil ma k tomu Diabol odhaľuje mrazivý príbeh teroru, vraždenia a neznámeho zla, ktoré šokovalo dokonca aj skúsených vyšetrovateľov paranormálnych javov Eda a Lorraine Warrenovcov. Jeden z najzaujímavejších prípadov v ich záznamoch, ktorý sa začína bojom o dušu mladého chlapca. Prípad ich privedie nad rámec všetkého, čo kedy videli a  prvýkrát v histórii USA bolo podozrenie z vraždy priklonené posadnutiu démonickými silami.“

Hororový vesmír V Zajatí démonov je najúspešnejšia vzájomne prepojená filmová franšíza od Warner Bros. a my sa tomu nemôžeme čudovať. Kvalitu filmov od Jamesa Wana prijali kritici po celom svete a od roku 2013 sme sa dočkali siedmych filmov so zárobkom viac ako 1 miliardy dolárov.

V zajatí démonov 3: Prinútil ma k tomu diabol bude ôsmym celkom, ale ním sa to ešte zaručene nekončí. V plánoch štúdia je viacero strašidelných projektov, o ktorých viac sa začneme dozvedať až po premiére posledného filmu z hlavnej dejovej línie. Ten dorazí do kín už tento štvrtok a pevne veríme, že nesklame a poriadne vystraší.

Páčil sa ti finálny trailer k očakávanému hororu V zajatí démonov 3? Názor nám môžeš napísať dole do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -