Ed a Lorraine Warrenovci sú späť. Horor V zajatí démonov 3 straší v prvej ukážke

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Ed a Lorraine Warrenovci sú späť. Najznámejšia filmová dvojica démonológov sa vracia v treťom filme s krkolomným názvom The Conjuring: The Devil Made Me Do It. Tentokrát sa však réžie nechytí otec série James Wan, čo nás necháva na určitých pochybách. Do režisérskeho kresla zasadne Michael Chaves, ktorý nám priniesol príšernú Kliatbu kvíliacej ženy (2019).

A my už dobre vieme, ako končia série, ktoré Wan úspešne odštartuje a neskôr prenechá niekomu inému. Príkladom za všetky je Insidious, ktorý šiel od tretej časti dolu vodou. Alebo Saw: Hra o prežitie, ktorá sa tento rok môže vykúpiť novinkou Spiral. Veríme, že aspoň z pozície producenta mal nad vznikom filmu dohľad. Pretože najlepšiu hororovú sériu 21. storočia si pokaziť nechceme.

Prvý trailer na horor V zajatí démonov 3:

Ďalší z producentov, Peter Safran v minulosti potvrdil, že tretia epizóda nebude filmom o strašidelnom dome. Naopak, oficiálna premisa ponúka veľmi zaujímavú zápletku:

The Devil Made Me Do It odhaľuje mrazivý príbeh teroru, vraždenia a neznámeho zla, ktoré šokovalo dokonca aj skúsených ozajstných paranormálnych vyšetrovateľov Eda a Lorraine Warrenovcov. Jeden z najzaujímavejších prípadov v ich záznamoch, ktorý sa začína bojom o dušu mladého chlapca, ich zoberie nad rámec všetkého, čo kedy videli. A vôbec prvýkrát v histórii USA bude podozrivý z vraždy označovať posadnutie démonom za obranu na súde.

V hlavných úlohách klasicky Vera Farmiga ako Lorraine Warrenová a Patrick Wilson ako jej manžel Ed Warren. Herecké obsadenie doplnia mená ako Sterling Jerins, Julian Hilliard, Mitchell Hoog a ďalší.

Pôvodný dátum vydania bol naplánovaný už na 11. septembra 2020. Bohužiaľ, koronavírus úradoval aj tu. Premiéra bola presunutá na 4. júna 2021 na streamovacej službe HBO Max. A vtedy už snáď aj v otvorených kinách na Slovensku.

V zajatí démonov 3
Zdroj: New Line Cinema/Warner Bros.

Ako na vás zapôsobil prvý trailer k filmu V zajatí démonov 3? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -