Ikonický Val Kilmer bojuje s rakovinou

Nenechajte si ujsť

Denis Bandura
Denis Bandura
I am Mr. Meeseeks, look at me

Po mesiacoch špekulácií o zdraví Vala Kilmera jeho priateľ Michael Douglas prezradil, že Val má rakovinu.

Vyjadrenie Michaela Douglasa

“The picture didn’t turn out as well as I hoped but I had a wonderful time. Val was a wonderful guy who is dealing with exactly what I had, and things don’t look too good for him”.

„Film nedopadol tak dobre, ako som dúfal, no prežíval som krásny čas. Val bol skvelý človek, ktorý mal presne to čo ja, a veci pre neho nevyzerajú práve najlepšie.“ – Douglas povedal moderátorovi Jonathanovi Rossovi.

Val Kilmer
Val Kilmer

Val Kilmer rakovinu popieral

Michael Douglas bojoval s rakovinou jazyka. V roku 2010 ale povedal, že má rakovinu krku. Potom, čo podstúpil agresívnu chemoterapiu a radiačnú liečbu bola hercovi vyliečená rakovina jazyka. Zvesti okolo toho, že Val Kilmer má rakovinu začali niekedy v roku 2015, kedy bolo ozámené, že bol hospitalizovaný na krvácanie z krku. Ale hneď potom, čo sa vynorili správy o nádore, herec všetko poprel.

V októbri 2015 Val opäť poprel všetky ohlásenia o tom, že by bol chorý a nazval ich „úplne nepravdivými“. Herec bol taktiež spatrený s niečim čo vyzeralo ako tracheostromová trubica okolo jeho krku v decembri toho istého roku. Pokračoval nosením šálov a bandaží okolo krku na verejnosti. Vo februári toho istého roku herec zdieľal na sociálny médiách niekoľko fotografií kde okolo krku nemal žiadne šály ani medicínske bandáže napriek tomu, že ich ešte stále mal nosiť.

Val Kilmer 2016
Val Kilmer 2016

My pevne dúfame, že ikonický herec ako je Val Kilmer sa z toho dostane a na filmové plátno ešte prinesie zopár veľkých počinov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -