Valerián a Mesto Tisícich Planét sa odkrýva na Comic-Cone!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Režisér a zakladateľ štúdia EuropaCorp menom Luc Besson. Medzi jeho najznámejšie filmy patria Lucy (2014) a Piaty Element (1997). Najnovšie sa pustil do prevedenia francúzskeho animovaného komiksového seriálu Valerián a Laureline do filmovej podoby. Nedávno na Comic-Cone v New Yorku sme boli svedkami predstavenia nového plagátu ku filmu Valerián a Mesto Tisícich Planét, ktorý predstavil sám režisér. Tí, čo mali to šťastie, a nachádzali sa na mieste NYCC si mohli pozrieť aj prvé zábery z filmu.

Slovenská verzia plagátu z NYCC
Slovenská verzia plagátu z NYCC

O čom bude epická sága Valerián a Mesto Tisícich Planét?

Valerián (Dane DeHaan) a Laureline (Cara Delevingne) sú špeciálni vládni agenti v ľudských teritóriách, ktorí kontrolujú dodržiavanie poriadku naprieč svetom. Valerián sa však nechá uniesť viac než profesionálnym prístupom ku svojej kolegyni a to túžbou po romániku. Laureline poznajúc jeho „pestrú“ minulosť a uznávajúc tradičné hodnoty ho odmieta.

Na základe rozkazu veliteľa sú odvelení na misiu do dychberúceho medzi-galaktického mesta Alfa. Alfa je rozpínajúca sa metropola, ovplyvnená tisíckami rôznych špecifík zo všetkých štyroch strán sveta. 17 miliónov obyvateľov Alfy  prispieva svojim talentom, umom, technológiami k dobru pre všetkých. Nanešťastie, nie každý z Alfy uznáva tie isté hodnoty , v skutočnosti neviditeľné sily tvrdo pracujú na tom, aby  dostali ľudstvo do veľkého nebezpečenstva.

-zdroj: Magic Box Slovakia

Vo filme si okrem hlavných postáv Dane DeHaan, Cara Delevinge a Clive Owen zahrajú aj: Rihana, Ethan Hawke, John Goodman, Herbie Hancock a Kris Wu. 

Pozrime sa na pár fotiek ohľadom filmu:

"The Doghan Daguis"
„The Doghan Daguis“
tri hlavné postavy
Hlavné postavy zľava: Dane DeHaan, Clive Owen, Cara Delevingne
Valerián
Valerián

Film Valerián a Mesto Tisícich Planét má svetovú premiéru 21. Júla 2017. Do vtedy vás budeme informovať a poskytneme vám novinky čo najrýchlejšie.

 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -