v

Valerián a Mesto Tisícich Planét sa odkrýva na Comic-Cone!

Valerián a Mesto Tisícich Planét
Valerián a Mesto Tisícich Planét

Režisér a zakladateľ štúdia EuropaCorp menom Luc Besson. Medzi jeho najznámejšie filmy patria Lucy (2014) a Piaty Element (1997). Najnovšie sa pustil do prevedenia francúzskeho animovaného komiksového seriálu Valerián a Laureline do filmovej podoby. Nedávno na Comic-Cone v New Yorku sme boli svedkami predstavenia nového plagátu ku filmu Valerián a Mesto Tisícich Planét, ktorý predstavil sám režisér. Tí, čo mali to šťastie, a nachádzali sa na mieste NYCC si mohli pozrieť aj prvé zábery z filmu.

Slovenská verzia plagátu z NYCC
Slovenská verzia plagátu z NYCC

O čom bude epická sága Valerián a Mesto Tisícich Planét?

Valerián (Dane DeHaan) a Laureline (Cara Delevingne) sú špeciálni vládni agenti v ľudských teritóriách, ktorí kontrolujú dodržiavanie poriadku naprieč svetom. Valerián sa však nechá uniesť viac než profesionálnym prístupom ku svojej kolegyni a to túžbou po romániku. Laureline poznajúc jeho „pestrú“ minulosť a uznávajúc tradičné hodnoty ho odmieta.

Na základe rozkazu veliteľa sú odvelení na misiu do dychberúceho medzi-galaktického mesta Alfa. Alfa je rozpínajúca sa metropola, ovplyvnená tisíckami rôznych špecifík zo všetkých štyroch strán sveta. 17 miliónov obyvateľov Alfy  prispieva svojim talentom, umom, technológiami k dobru pre všetkých. Nanešťastie, nie každý z Alfy uznáva tie isté hodnoty , v skutočnosti neviditeľné sily tvrdo pracujú na tom, aby  dostali ľudstvo do veľkého nebezpečenstva.

-zdroj: Magic Box Slovakia

Vo filme si okrem hlavných postáv Dane DeHaan, Cara Delevinge a Clive Owen zahrajú aj: Rihana, Ethan Hawke, John Goodman, Herbie Hancock a Kris Wu. 

Pozrime sa na pár fotiek ohľadom filmu:

"The Doghan Daguis"
“The Doghan Daguis”
tri hlavné postavy
Hlavné postavy zľava: Dane DeHaan, Clive Owen, Cara Delevingne
Valerián
Valerián

Film Valerián a Mesto Tisícich Planét má svetovú premiéru 21. Júla 2017. Do vtedy vás budeme informovať a poskytneme vám novinky čo najrýchlejšie.

Čo si o článku myslíte?

Napísal Andrej Cvik

Študent, milovník filmov, hudby, umenia, vedy, histórie, budúcnosti a prekvapivo aj človek.

Niet dňa, kedy by som sa nudil a rozhodol sa s tým niečo nevykonať.

"Life is too short to spend it complaining about how short it is."

Roky v redakciíQuiz Maker

Pridaj komentár