Youtuberka Valkyrae sa objavila vo videoklipe na pesničku Daywalker od interpretov MGK a Corpse. Pozrite si toto video s nami

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Videoklip pesničky Daywalker od interpretov MGK a Corpse obsadil aj youtuberku Valkyrae

Youtuberka a víťazka ocenenia Content Creator of the Year 2020 Rachel „Valkyrae“ Hofstetter sa pred pár dňami obliekla do pre ňu nezvyčajného latexu pre videoklip na pieseň Daywalker od interpretov Machine Gun Kelly a Corpse. Pesnička vyšla 13. marca na všetkých platformách a krátko za ňou nasledoval aj jedinečný videoklip.

Keďže youtuber a hudobný interpret Corpse (alebo Corpse Husband) nechce, aby verejnosť vedela, ako vyzerá, oslovil svoju kamarátku Valkyrae, aby ho vo videoklipe zastúpila. Títo youtuberi sa poznajú prostredníctvom hry Among Us, ktorú spoločne od jesene hrávajú a streamujú aj s ďalšími video-tvorcami.

Valkyrae ako Corpse

Aj keď táto hudba vôbec k streamerke nesedí, podujala sa na prácu na projekte a vložila do toho všetko. Vo svojom vlogu zo zákulisia natáčania máme možnosť vidieť všetky prípravy, ktorými si prešla. Medzi nimi bolo naučenie sa celého textu, nakupovanie v obchode s erotickými pomôckami a manikúra v podobe čiernych drápov.

Valkyrae videoklip Daywalker Corpse
Zdroj: youtube.com

Pred natáčaním si v aute opakovala: „Ja som Corpse, ja som Corpse, ja som Corpse.“ V jej vlogu je vidno, že pre tento videoklip vyliezla z komfortnej zóny. Treba však povedať, že odviedla naozaj skvelú prácu. Jej latexový úbor, čierne drápy, červená kontaktná šošovka a herecký výkon pridali videoklipu presne to, čo potreboval.

Po vydaní sa išli fanúšikovia zblázniť. Jej účasť na videoklipe totiž nebola vopred ohlásená. Na Twitteri začal hneď trendovať slogan „Valkyrae Supremacy“ a pod hashtagom #DAYWALKERMGK sa zobrazovali iba fotky youtuberky. Ľudí teda určite prekvapila, no aj očarila. Po tomto diváci dúfajú vo viacerých spoluprácach medzi týmito dvoma kamarátmi.

Sledujete túto stránku Youtube? Zaujala vás nová pesnička a videoklip od interpretov Machine Gun Kelly a Corpse, v ktorom sa objavila Valkyrae? Vaše dojmy nám zanechajte v komentároch.

Zdroj: youtube.com, youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -