Dostane Valkyrie z Thorových filmov vlastný spin-off projekt? Predstaviteľka postavy sa k tomu vyjadrila

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Valkyrie a jej možný MCU spin-off

Jednou z novšie pridaných postáv do sveta Thora Odinsona (Chris Hemsworth) bola od jeho tretieho sólového filmu aj Valkyrie (Tessa Thomson). V MCU sa zatiaľ pomerne dosť vypracovala, keďže z bývalej nórskej bojovníčky a neskôr nájomnej lovkyne sa nakoniec stal kráľ Nového Asgardu. Jej cesta ale zatiaľ nekončí, pričom predstaviteľka postavy sa dokonca rozhovorila o možnom MCU spin-off projekte kráľa Valkyrie.

Valkyrie, alebo vlastným menom Brunnhilde, sa prvýkrát objavila v projekte Thor: Ragnarok. Odvtedy sme ju mohli vidieť ešte v Avengers: Endgame alebo v najnovšom Thor: Láska a hrom. Ukázať by sa mala podľa všetkého aj vo filme The Marvels, ktorý si po niekoľkých presunoch pozrieme až na ďalší rok, konkrétne 27. júla 2023. Tam bude ale zrejme hrať skôr vedľajšie husle iným kozmickým hrdinkám.

Valkyrie The Marvels
Zdroj: thedirect.com

Thompson má už aj vysnené obsadenie

Stáva sa z nej tak pomerne dôležitá postava, čo znamená, že možno časom dostane aj vlastný spin-off projekt. Veď tie v poslednom čase dostávajú všetci, aj oveľa menej dôležité postavy ako tento kráľ Asgardu. Thompson o tejto možnosti prehovorila a aj keď zatiaľ netuší, či je nejaký jej vlastný sólový projekt vo výrobe, hranie tejto postavy si užíva. A je jej jedno, v akej forme (a teda pokojne aj vo vlastnom projekte) ju má hrať.

Priznala ale, že spin-off o Valkyrie by rada videla, rovnako ako spin-off o Korgovi (Taika Waitit). Azda je to aj preto, lebo spolu debutovali v jednom a tom istom filme. Thompson tiež priznala, že už má v hlave aj vysnený tím, ktorý by mohla mať vo vlastnom seriáli. Určite by sa znova chcela stretnúť s Hulkom/Brucom Bannerom (Mark Ruffalo) a potom by chcel ešte niekoho, hocikoho z Wakandy. Dôvod na to mala takýto:

„Veľmi mi chýba Mark Ruffalo a veľmi mi chýbajú Banner a Hulk, takže si myslím, že by boli mojou voľbou číslo jeden. A potom naozaj ktokoľvek z Wakandy. Bola by som rada, keby som mohla bojovať po boku ktoréhokoľvek z neuveriteľných Wakanďanov, najmä všetkých neuveriteľných ženských bojovníčok. Myslím si, že Valkyrie by sa s nimi stotožňovala. V našom filme máme Toothgnashera a Toothgrindera, dve nové intergalaktické kozy. A museli by byť so mnou a samozrejme Miek by musel byť so mnou. Teraz si myslím, že Wakanďania sú jediní veľkí bojovníci v tejto partii, ale myslím si, že by sme to zvládli dobre.“

Herečka sa teší z toho, ako môže byť príkladom mladým ženám

Valkyrie bola spolu s Jane Foster (Natalie Portman), z ktorej sa v tomto filme stala Mighty Thor, hlavnou ženskou hrdinkou filmu. Herečku teší, že spolu s Portmanovou môžu byť inšpiráciou pre mnoho mladých žien. Na to narážalo hlavne po tom, ako videla mnoho žien na premiére oblečených v kostýmoch Valkyrie alebo Mighty Thor. A ešte viac ju teší zistenie, že jej postavu, rovnako ako Jane Foster, milujú aj chlapci.

Thor láska a hrom
Zdroj: thedirect.com

Podľa herečky je správne, aby bolo vo filmoch rodové zastúpenie. Ale tiež si myslí, že: „by sme mali byť schopní stotožniť sa s postavami nielen kvôli ich rodovému prejavu, ale aj kvôli tomu, akí sú v podstate ľudia, a to sa mi zdá vzrušujúce.“ Valkyrie sa naozaj stala veľmi obľúbenou hlavne pre to, aká je. A tak je viac než možné, že táto nová vodkyňa Nového Asgardu predsa len jedného dňa dostane vlastný spin-off.

Myslíte si, že Thompsonovej postava Valkyrie sa dočká spin-offu? Chceli by ste vôbec vidieť seriál zameraný na ňu a prípadne na jej vládu na Novom Asgarde?

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -