Špeciálny diel pre seriál The Vampire Diaries je tu! Ako bude Forever Yours vyzerať?

Nenechajte si ujsť

Nikola Mikšová
Milá, mladá, pekná, usmievavá :)

Forever Yours

Nejedného verného fanúšika The Vampire Diaries zachváti nostalgický pocit. Všetko raz končí a tento seriál nie je výnimkou. Od roku 2010 sme prešli neuveriteľným počtom ôsmich sérií. Spolu 171 epizód, o priemere 42,5 minút, plných napätia, lásky, priateľstva a emócií. (Či už vypnutých alebo zapnutých.) Prežili sme spolu 987 nervydrásajúcich dní, kedy sme museli čakať na začiatok ďalšej série. Spolu sme vytvorili veľkú skupinu fanúšikov, na ktorú sa, dúfajme, len tak nezabudne. Určite na nás nezabudnú herci, ktorí ostali až do samého konca. Nemali by sme Nine Dobrev takto krivdiť, ale všetci vieme, ako nás jej odchod sklamal.

Čo sa však týka konca nemusíme až tak zúfať, pretože milovaná CW pre nás pripravila špeciálnu hodinovú časť s názvom Forever Yours. Epický pohľad späť všetkými dôležitými alebo zaujímavými scénami ôsmych sérií The Vampire Diaries.

Chýbať nebudú ani komentáre od samotných hercov a ich pohľad na rôzne scény a charaktery postáv, ktoré stvárňovali počas siedmych rokov. Najzaujímavejším bude pravdepodobne postoj herečky a jej vyjadrenie sa k postave Bonnie Bennett. Všetci vieme, že práve ona bola postavou, ktorá sa pre svojich priateľov aj rozdala. Obetovala toho nehorázne veľa a všetci sa len čudujeme, prečo vlastne ešte neprišla o zvyšok svojich nervov. Niet pochýb, že aj napriek svojej ľudskosti je v seriáli tou najsilnejšou.

Pre malú ukážku si môžete pozrieť komentovanie Paula Wesleyho o Stefanovi.

Pocity, vytváranie vzťahov a vtipné historky z natáčania. To všetko nás čaká a verím, že si to nenecháte ujsť. Epizóda mala premiéru 10. marca 2017.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -